Giftboxy.pl - boxy, kosze i zestawy prezentowe dla firm
 
Opcje przeglądania
Cena orientacyjna
  • od
    do

Wyprawki dla dzieci na Giftboxy.pl znajdują się kompleksowe zestawy produktów dla dzieci w różnym wieku, które zawierają praktyczne i estetyczne akcesoria dla maluchów. Wyprawki są idealnym rozwiązaniem dla rodziców, którzy chcą zaoszczędzić czas na poszukiwaniu pojedynczych produktów. Każdy zestaw może być spersonalizowany poprzez dodanie imienia dziecka lub innego napisu na wybranym produkcie.

Wyprawka dla dzieci może być dobrym prezentem dla pracownika, jeśli ten spodziewa się narodzin dziecka lub już jest rodzicem. Taki prezent jest praktyczny i pozwoli na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy na zakupie pojedynczych produktów. Personalizacja wyprawki dodaje jej wyjątkowego charakteru i sprawia, że prezent staje się bardziej osobisty, co może zwiększyć satysfakcję pracownika z otrzymanego upominku.

Wyprawki dla dzieci

Wyprawki dla noworodków Przykład 1 Wyprawki dla noworodków Przykład 1
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 2 Wyprawki dla noworodków Przykład 2
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 3 Wyprawki dla noworodków Przykład 3
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 4 Wyprawki dla noworodków Przykład 4
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 5 Wyprawki dla noworodków Przykład 5
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 6 Wyprawki dla noworodków Przykład 6
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 7 Wyprawki dla noworodków Przykład 7
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 8 Wyprawki dla noworodków Przykład 8
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 9 Wyprawki dla noworodków Przykład 9
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 10 Wyprawki dla noworodków Przykład 10
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 11 Wyprawki dla noworodków Przykład 11
81,30 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 12 Wyprawki dla noworodków Przykład 12
81,30 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

FAQ - najczęściej zadawane pytania dotyczące wyprawki dla dzieci

Jakie produkty znajdują się w wyprawkach dla dzieci?

Nasze wyprawki dla dzieci zawierają różnorodne produkty, takie jak body, pajace, kocyki, śliniaki, pieluszki, ręczniki, kosmetyki dla niemowląt i wiele innych akcesoriów.

Czy można spersonalizować wyprawkę dla dziecka?

Tak, oferujemy opcję personalizacji wyprawki dla dziecka, co dodaje jej wyjątkowego charakteru. Można dodać imię dziecka, datę urodzenia lub inny napis na wybranym produkcie.

Czy wyprawka dla dziecka może być dobrym prezentem?

Tak, wyprawka dla dziecka może być dobrym prezentem, szczególnie dla przyszłych rodziców lub nowo narodzonych maluszków. Kompletny zestaw praktycznych akcesoriów pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze na zakupach pojedynczych produktów. Personalizacja wyprawki dodaje jej wyjątkowego charakteru i sprawia, że prezent staje się bardziej osobisty.

Czy wyprawki dla dzieci są odpowiednie dla każdej grupy wiekowej?

Oferujemy wyprawki dla dzieci w różnych grupach wiekowych, od noworodków po dzieci w wieku do kilku lat. Każda wyprawka jest dopasowana do potrzeb i wymagań danej grupy wiekowej.

Moment powiększenia się rodziny jest dla niejednego człowieka sytuacją bardzo wyczekiwaną, pełną napięcia, nierzadko stresu. Dzień narodzin dziecka jest bardzo często poprzedzony czasem gorączkowych przygotowań oraz kompletowania niezbędnej wyprawki dla niemowlęcia. Młodzi rodzice, ale nierzadko również dziadkowie i najbliższa rodzina oraz przyjaciele niezwykle chętnie obdarowują świeżo upieczonych rodziców ubrankami, zabawkami, pieluszkami (których przecież będzie potrzeba na pewno całkiem sporo) czy różnego rodzaju gadżetami mającymi za zadanie usprawnić proces zadomawiania się nowego członka rodziny.

Co powinny zawierać wyprawki dla niemowląt?

Dla dopiero co urodzonego dziecka zazwyczaj znajomi i rodzina kupują pierwsze, zupełnie maleńkie ubranka, na przykład śpioszki czy czapeczki, także kocyki i ręczniczki. W takiej wyprawce niekiedy znajdują się również kosmetyki oraz akcesoria przeznaczone do higieny i pielęgnacji noworodków oraz pierwsze zabawki. Nierzadko osoba obdarowująca ma dylemat przed poważniejszym zakupem z uwagi na to, aby nie był to produkt, który się nie przyda rodzicom lub okaże się duplikatem. W takich sytuacjach można wprost pytać młodych rodziców, czego im jeszcze potrzeba, o jakim zakupie myślą. To gwarancja dobrze wydanych pieniędzy i dokonania praktycznego zakupu.

Wyprawka dla dziecka - prezent od pracodawcy

Coraz popularniejszym pomysłem wśród pracodawców jest kompletowanie takich wyprawek celem podarowania ich pracownikowi, który właśnie został rodzicem. To niezwykle serdeczna forma złożenia gratulacji i z pewnością miły gest, budujący dobrą relację oraz zapadający w pamięć na długie lata. Paczki powitalne dla niemowląt można z powodzeniem zaprojektować wedle własnego gustu oraz preferencji czy nawet spersonalizować je dodając logo firmy lub jej hasło przewodnie. Jest to bardzo oryginalny gadżet promocyjny i wartościowa pamiątka.

Co warto wiedzieć o wyprawce dla niemowlęcia?

Są takie szpitale, ale także gminy i powiaty w Polsce, które przywiązują ogromną wagę do kwestii rodzicielstwa, starają się je promować oraz w pewien sposób nagradzać młodych rodziców, którym właśnie powiększyła się rodzina. Na szpitalnych oddziałach ginekologicznych oraz położniczych personel często przekazuje świeżo upieczonym mamom drobne wyprawki dla ich dzieci. Na taki pakiet mogą składać się zarówno ubranka i zabawki dla dziecka, jak i próbki kosmetyków oraz środków do pielęgnacji, zarówno mamy jak i dzidziusia. W skład wyprawki zazwyczaj wchodzą także ulotki informacyjne, krótkie poradniki stworzone przez ginekologów oraz fizjoterapeutów, zawierające najważniejsze wskazówki, pomocne w pierwszych dniach życia dziecka.

Logo gminy lub powiatu na akcesoriach dla niemowlaka

Placówki medyczne zazwyczaj zarządzane są z poziomu danej jednostki samorządowej, zatem wyprawki dla dzieci, jakie przekazywane są w szpitalach mogą sfinansować właśnie te instytucje. Jest to dobra okazja do pokazania, że rodzicielstwo jest wspierane przez władze, a nowy obywatel zostanie powitany na świecie w sposób szczególny. Nierzadko dochodzi do takich sytuacji, że z różnych niezależnych przyczyn kobiety rodzą dzieci niekoniecznie w miejscu swojego zamieszkania, bardzo często nawet w innym województwie, zatem wyprawka dla dziecka z logo miejsca jego narodzin jest wspaniałą pamiątką i serdecznym gestem, który na pewno zostanie zapamiętany i dobrze odebrany przez nowych rodziców. To dobra okazja do budowania zaufania społecznego oraz pozytywnych relacji z obywatelami. Nawet taki drobny gest może znacząco wpłynąć na całokształt oceny pobytu w szpitalu młodej mamy.

Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl