Giftboxy.pl - boxy, kosze i zestawy prezentowe dla firm
 
Prezenty na jubileusz

Prezenty i gadżety na jubileusz firmy

Prezenty na jubileusz firmy to coraz częściej spotykana praktyka, jeśli chodzi o polskie firmy. Obecność firmy na rynku od określonej liczby lat to w końcu doskonała okazja do świętowania i korzystają z niej największe przedsiębiorstwa. Upominki na jubileusz firmy mogą być wręczane zarówno jej pracownikom, jak i klientom. To doskonała okazja do sprawienia radości obdarowanym, a przy okazji - zbudowania silniejszych relacji pomiędzy nimi, a firmą.

Prezenty na jubileusz firmy - dlaczego warto wręczać?

Trzeba jasno powiedzieć, że firma wręczająca prezenty swoim kontrahentom i pracownikom traci niewiele, a wiele może zyskać. Jubileusz przedsiębiorstwa to doskonała okazja do wyrażenia wdzięczności za dotychczasową współpracę, a także do budowania pozytywnego wizerunku firmy. Gadżety na jubileusz firmy wcale nie muszą być drogie. Wystarczy, że będą wysokiej jakości i odpowiednio zapakowane - a z pewnością sprawią radość. Wystarczy butelka dobrego alkoholu, ciekawe kieliszki do wina czy piękny, porcelanowy kubek, by sprawić klientowi bądź pracownikowi radość.

Upominki na jubileusz firmy niejako pokazują obdarowanym, że są ważną częścią przedsiębiorstwa, że składają się na ten sukces i bez nich ten jubileusz mógłby zwyczajnie nie mieć miejsca. Warto do wręczanego prezentu dołączyć kilka ciepłych słów, kierowanych personalnie do obdarowanej osoby. To pozwoli jej poczuć się ważną i docenioną. Prezenty na jubileusz firmy, spełniają bardzo ważne zadanie, jeśli chodzi o pracowników. Zwiększają ich motywację do przyszłej pracy i pokazują, że ich wysiłek jest nie tylko zauważany, ale i doceniany. Pracownik, który czuje się doceniony, o wiele lepiej podchodzi do swoich zawodowych obowiązków, efektywniej się z nich wywiązuje i wykazuje większe przywiązanie do firmy. A dla pracodawców zatrzymanie dobrych pracowników przy sobie jest bardzo ważne.

Gadżety na jubileusz firmy - gdzie je kupić?

Firmy, które poszukują odpowiednich upominków z okazji swojego jubileuszu, powinny zajrzeć na giftboxy.pl. Znaleźć tu można przeróżne zestawy upominkowe. Są tutaj zarówno imponujące, efektowne prezenty, jak i drobne upominki, odpowiednie dla firm o ograniczonym budżecie. Jeśli chodzi o zawartość prezentów jubileuszowych, to może być ona dopasowana indywidualnie do potrzeb danej firmy. Upominki na jubileusz firmy to zazwyczaj zestawy prezentowe, w skład których wchodzą słodycze, kawa, herbata, wyroby delikatesowe czy gadżety firmowe. Łączy je jedno - są to wysokiej jakości produkty, które już na pierwszy rzut oka robią wrażenie.

W koszach znaleźć się mogą różnego rodzaju gadżety na jubileusz firmy: kieliszki i otwieracze do wina, kubki czy filiżanki z porcelany. Podsumowując, wręczanie jubileuszowych upominków to tradycja, która coraz mocniej zakorzenia się w polskiej kulturze. Nie ma się co dziwić - praktyka ta przynosi wiele korzyści, a nie jest zbyt kosztowna. Nawet niewielkie firmy mogą sobie pozwolić na zakup upominków na stronie giftboxy.pl.

Zestawy upominkowe to bezpieczna, tania i pewna forma uhonorowania współpracowników i kontrahentów z okazji obchodzonego jubileuszu. Upominki na jubileusz firmy pozwalają umacniać biznesowe relacje, poszerzając perspektywy na przyszłość i budując pozytywny wizerunek firmy w świecie. Nawet niewielki gadżet może sprawić radość obdarowanej osobie, jeśli jest wręczany w atrakcyjnej formie i ze szczerymi intencjami. Firmy, które jeszcze nie praktykują tradycji wręczania jubileuszowych upominków, powinny się do niej jak najszybciej przekonać.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl