Jak zamówić upominki dla pracowników?

Wiemy jakie wsparcie dają upominki dla pracowników, dlatego pomagamy naszym klientom w wybieraniu paczek dla pracowników. Zawsze wspieramy i doradzamy w zamawianiu prezentu dla szefa. Nasi doradcy są zawsze otwarci i wyrozumiali, służą pomocą telefoniczną jak i mailową w zakresie prezentu dla pracownika. W każdej chwili jeśli klient tego potrzebuje, może uzyskać od eksperta dodatkowe porady dotyczące paczki dla pracowników. Jest to dla nas ważne tak samo jak eksport produktów wysokiej jakości. Dzięki temu nasza firma jest w czołówce w rankingu tego typu firm. 

 

Prezenty dla pracowników

Giftbox A - Elegancki prezent dla szefa Giftbox A - Elegancki prezent dla szefa
96,75 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Giftbox A - Oryginalne prezenty dla szefa Giftbox A - Oryginalne prezenty dla szefa
96,75 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Giftbox A - Prezent dla dyrektora Giftbox A - Prezent dla dyrektora
96,75 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Giftbox A - Prezent dla pracownika Giftbox A - Prezent dla pracownika
96,75 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Giftbox A - Prezent dla prezesa Giftbox A - Prezent dla prezesa
96,75 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Giftbox A - Prezent dla prezesa firmy Giftbox A - Prezent dla prezesa firmy
96,75 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Giftbox A - Prezent dla szefa na imieniny Giftbox A - Prezent dla szefa na imieniny
96,75 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Giftbox A - Prezent dla szefa na pożegnanie Giftbox A - Prezent dla szefa na pożegnanie
96,75 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Giftbox A - Prezent dla szefa na święta Giftbox A - Prezent dla szefa na święta
96,75 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Giftbox A - Prezent dla szefa na urodziny Giftbox A - Prezent dla szefa na urodziny
96,75 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Giftbox B - Elegancki prezent dla szefa Giftbox B - Elegancki prezent dla szefa
80,49 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Giftbox B - Oryginalne prezenty dla szefa Giftbox B - Oryginalne prezenty dla szefa
80,49 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Giftbox - prezenty dla pracowników

Prezenty dla pracowników

Dobre relacje wewnątrz firmy to gwarancja jej wieloletniego funkcjonowania na najwyższych obrotach. Jeśli szef ma dobre podejście do pracowników, to oni najczęściej potrafią to odwzajemnić i wkładać w pracę jeszcze więcej zaangażowania.

Raz na czas w każdej firmie powinno dojść do wspólnego spotkania i imprezy, na której nikt nie będzie rozmawiał o pracy i każdy skupi się na zabawie. Na spotkaniach integracyjnych szefowie powinni wręczać także drobne prezenty dla pracowników firmy, które mogą jeszcze bardziej zbliżyć wszystkich do siebie i stworzyć popularny team spirit.

Najlepsi pracownicy

Oczywiście prawie w każdej firmie dochodzi raz na czas do tego, że pracownicy z bardzo długim stażem i mocnym wkładem w rozwój danej marki zostają uhonorowani na oczach innych. Jest to niezmiernie miłe i chyba każdy chciałby doświadczyć takiego uczucia. Prezenty dla pracowników firmy powinny być przede wszystkim skromne, ale trafiać w gust każdej z osób. Szefowie bardzo często znają swoich pracowników lepiej niż ich rodziny, dlatego też nie mają problemów ze znalezieniem odpowiedniego podarunku.

Świetna motywacja

Oczywiście dostanie prezentu od szefa to świetna motywacja do dalszej pracy w danej firmie i bardzo często duży zaszczyt. Wiele zależy jeszcze od tego jak duża jest firma w której pracujemy, co w przypadku ogromnej korporacji będzie świetnym wyróżnieniem. Pracownicy wynagrodzeni przez szefa pozostaniem w firmie i jeszcze większym wkładem pracy na pewno sami odwdzięczą się tym samym przy najbliższej okazji.

Prezenty dla pracowników to dobry zwyczaj

Tradycja wręczania pracownikom prezentów z okazji świąt Bożego Narodzenia, czy ważnych jubileuszy to bardzo miły zwyczaj. W naszej kulturze jest ona bardzo dobrze postrzegana, a często wręcz oczekiwana. Pracownicy, którzy otrzymują od swojej firmy coś więcej niż tylko comiesięczną wypłatę są bardziej zmotywowani do pracy i trwalej związani z przedsiębiorcą. Prezent dla pracownika elementem budowania relacji z pracodawcą W pracy spędzamy sporą część naszego życia, dlatego powinniśmy chętnie podejmować nasze codzienne obowiązki zawodowe.

Czasami kadra kierownicza nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo ich podwładni potrzebują czuć się doceniani za wysiłek, który wkładają w wykonywanie obowiązków służbowych. Wspólne świętowanie firmowych wigilii, na których pojawiają się prezenty dla pracowników, czy uhonorowanie okrągłych jubileuszy zatrudnienia to sytuacje, które mocno cementują relację szef - pracownik.

Zwykłe dni w korporacjach bywają szalone, przepełnione piętrzącą się w poszczególnych działach pracą. Dlatego zdarza się, że współpracownicy niewiele o sobie wiedzą, a szef może nie zauważyć, że jego księgowa już od 15 lat siedzi za biurkiem, pilnując służbowych pieniędzy. Menadżerowie mogą nie wiedzieć, że ich pracownicy wprowadzają drobne innowacje, przynoszące zyski dla firmy.

Ważne jest więc, aby w kalendarzu przedsiębiorstwa znalazły się momenty, gdy pracownicy usłyszą wyrazy uznania od szefa i gdy będą mogli wspólnie spotkać się, nie myśląc wyłącznie o delegowanych zadaniach. Aby kruszyć lody wewnątrz organizacji dobrze jest także wręczać przy tych spotkaniach paczki dla pracowników. Drobne upominki potrafią zdziałać wiele!

Jak wybrać paczki dla pracowników?

Gdy już wiadome jest, że prezenty dla pracowników są czynnikiem budującym dobre relacje w firmie, warto zastanowić się jakiego rodzaju podarunki wręczyć. Z pewnością wartościowym drobiazgiem dla pracowników, czy kontrahentów są kosze prezentowe. Wspaniale wyglądające paczki, przepełnione delikatesami w jakości premium, w tym smakowitymi czekoladkami, ekskluzywną kawą i herbatą przyniosą obdarowywanym wiele radości.

Uniwersalnym prezentem będą także zestawy zawierające butelkę dobrego alkoholu, eleganckie kieliszki do wina, czy kubeczki na kawę. Doskonałym prezentem na firmowy jubileusz, czy specjalne podziękowania okażą się zaś świece sojowe, czy zestawy kosmetyków.

Opakowanie wieńczy dzieło

Wybierając prezent dla pracownika warto kierować się nie tylko zawartością paczki, ale także upewnić się, że będzie ona pięknie opakowana. Ludzie w większości są estetami i z pewnością docenią urocze pudełka, w których zapakowane będą podarunki. A im lepszy odbiór prezentu, tym większa motywacja do dalszej współpracy z przedsiębiorstwem, trwalsza relacja z szefem i współpracownikami, większe zaangażowanie w życie firmy. Warto wykorzystać więc nadchodzący okres świąteczny, by zostać odebranym jako zaangażowany szef, czy szanujący tradycję kontrahent. Z pięknymi koszami, czy pudełkami prezentów zbudujemy pozytywny wizerunek na zewnątrz i dobre relacje wewnątrz firmy.

Waluty

BOXY PREZENTOWE DLA FIRM Składamy paczki na Święta, dla dzieci, Welcome Pack, wyprawki, wina na prezent, zestaw herbaty kawy, kosze upominkowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl