Giftboxy.pl - boxy, kosze i zestawy prezentowe dla firm
 
Opcje przeglądania
Cena orientacyjna
  • od
    do

Prezent dla odchodzącego na emeryturę w sklepie internetowym Giftboxy.pl oferuje szeroki wybór prezentów dla osób przechodzących na emeryturę. Znajdziesz tam zarówno prezenty humorystyczne, jak i eleganckie, a także takie, które pomogą spędzić czas na emeryturze w sposób aktywny i pożyteczny. Możesz wybierać spośród różnych kategorii prezentów, takich jak: wino i alkohole,  a także zestawy upominkowe i spersonalizowane prezenty.

Prezent dla odchodzącego na emeryturę

Zestaw prezentowy Rituals - kosmetyki The Ritual of Karma - mini Gift Set Zestaw prezentowy Rituals - kosmetyki The Ritual of Karma - mini Gift Set
Producent: Rituals
88,62 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zestaw prezentowy Rituals - kosmetyki The Ritual of Jing - mini Gift Set Zestaw prezentowy Rituals - kosmetyki The Ritual of Jing - mini Gift Set
Producent: Rituals
88,62 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zestaw prezentowy Rituals - kosmetyki Homme Collection mini Gift Set Zestaw prezentowy Rituals - kosmetyki Homme Collection mini Gift Set
Producent: Rituals
88,62 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zestaw kosmetyczny Rituals - kosmetyki The Ritual of Sakura - mini Gift Set Zestaw kosmetyczny Rituals - kosmetyki The Ritual of Sakura - mini Gift Set
Producent: Rituals
88,62 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zestaw prezentowy Rituals - kosmetyki The Ritual of  Mehr - mini Gift Set Zestaw prezentowy Rituals - kosmetyki The Ritual of Mehr - mini Gift Set
Producent: Rituals
88,62 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zestaw prezentowy Rituals - kosmetyki The Rituals of Hammam - mini Gift Set Zestaw prezentowy Rituals - kosmetyki The Rituals of Hammam - mini Gift Set
Producent: Rituals
88,62 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zestaw prezentowy Rituals - kosmetyki The Ritual of Ayurveda - mini Gift Set Zestaw prezentowy Rituals - kosmetyki The Ritual of Ayurveda - mini Gift Set
Producent: Rituals
88,62 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Giftbox - zestawy świąteczne wino Giftbox - zestawy świąteczne wino
63,32 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kufer Kryształowy Kufer Kryształowy
Producent: Giftboxy
327,60 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kufer bielony Kufer bielony
321,60 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zestaw z piernikowym domkiem Zestaw z piernikowym domkiem
156,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

 

Prezent dla odchodzącego na emeryturę - FAQ

Jaki prezent dla odchodzącego na emeryturę będzie najlepszy?

Najlepszym prezentem dla osoby odchodzącej na emeryturę jest taki, który odpowiada jej zainteresowaniom i potrzebom. Można rozważyć podarunek związanym z hobby, jakie emeryt uprawia, bądź też coś, co pomoże mu spędzić czas na emeryturze w sposób aktywny i pożyteczny. Przykłady to zestaw do wina, sprzęt turystyczny, karnet do siłowni czy basenu, ale można także zdecydować się na bardziej symboliczny prezent, np. album z pamiątkami ze wspólnej pracy.

Czy prezent dla osoby odchodzącej na emeryturę powinien być humorystyczny czy poważny?

To zależy od charakteru obdarowywanej osoby. Jeśli emeryt lubi żarty i jest osobą życzliwą, to prezent humorystyczny może być dobrym wyborem. Natomiast, jeśli osoba ta jest bardziej poważna, lepszym rozwiązaniem będzie prezent elegancki lub symboliczny.

Jakie są najpopularniejsze prezenty dla osoby odchodzącej na emeryturę?

Do najczęściej wybieranych prezentów dla osoby odchodzącej na emeryturę należą:  pamiątkowe albumy, statuetki, breloczki, zestawy win, kosze delikatesowe, kubki z dedykacją. Jednak najlepszym prezentem jest taki, który odpowiada zainteresowaniom i hobby obdarowywanej osoby.

Czy można zamówić spersonalizowany prezent dla osoby odchodzącej na emeryturę?

Tak, sklep Giftboxy oferuje możliwość zamówienia spersonalizowanego prezentu dla osoby odchodzącej na emeryturę. Można wybrać przedmiot, na którym zostanie umieszczona dedykacja lub zdjęcie. Można także zdecydować się na wykonanie indywidualnego projektu, który zostanie stworzony z myślą o konkretnym obdarowywanym.

 

Przejście na emeryturę to bardzo ważny moment dla każdego pracownika. Z jednej strony cieszy się, że rozpoczyna nowy etap w życiu, z drugiej trochę żal opuszczać współpracowników i przyjaciół.

Dlaczego gadżety dla seniorów to dobry pomysł na prezent?

Pożegnanie emeryta zawsze powinno by uroczyste i starannie przygotowane, zwłaszcza w przypadku pracownika z długoletnim stażem pracy w danej firmie. Zwyczajowo emeryt przygotowuje słodki poczęstunek, natomiast kierownik i współpracownicy drobne prezenty.
Podczas pożegnania składane są gratulacje oraz zwyczajowo następuje podsumowanie dorobku zawodowego. Towarzyszy temu wzruszenie, czasami nawet popłyną łzy.

Jaki ekskluzywny prezent dla emeryta wybrać?


Upominek dla odchodzącego na emeryturę pracownika powinien byc spersonalizowany czyli uwzględniać osobowość emeryta, jego zainteresowania oraz hobby. Wbrew pozorom nie jest to takie proste i poszukiwanie prezentu należy rozpocząć odpowiednio wcześniej.
W znalezieniu prezentu najlepiej sprawdza się burza mózgów przeprowadzona wśród najbliższych współpracowników. To oni najlepiej znają emeryta. Na wstępie trzeba przyjąć, że prezent musi być sympatyczny i powinien być pamiątką na wiele lat. Oficjalne podziękowania i dyplom wręczy dyrekcja, od współpracowników prezenty powinny mieć charakter bardziej prywatny.

Kilka fajnych pomysłów na prezent dla odchodzącego na emeryturę

Emerytura to czas, kiedy nic się nie musi, nie trzeba wstawać rano i pędzić do pracy. Emeryt ma ten komfort, że może robić to co chce i na co ma ochotę. Dedykacje na prezentach powinny uwzględniać ten aspekt bycia emerytem.
Bardzo miłym prezentem będzie specjalnie przygotowany dyplom ze zdjęciem oraz dowcipnym wierszykiem o tym jak fajnie jest być emerytem. Dyplom powinien być podpisany przez najbliższych współpracowników i oprawiony.

Tradycyjnym prezentem dla emeryta jest elegancko opakowany alkohol z odpowiednim napisem, może być to dobre wino, czysta wódka lub whisky. Wybór zależy od preferencji smakowych emeryta. Najważniejsze znaczenie ma napis umieszczony na butelce i na kieliszkach. Elegancko zapakowane komplety można zamówić w sklepach internetowych, które oferują gotowe zestawy upominkowe. Dobrym pomysłem jest także elegancka piersiówka z odpowiednim grawerem, łyk nalewki domowej produkcji na pewno poprawi nastrój i pozytywnie wpłynie na zdrowie.
Do kategorii sympatycznych prezentów dla emeryta na pewno można zaliczyć także podkoszulek z odpowiednim nadrukiem lub etui na okulary, bo przecież wzrok już nie ten sam.

W zależności od budżetu do dyspozycji, można wręczyć emerytowi także praktyczny prezent. Dla kobiet najlepsza będzie biżuteria lub markowe perfumy. Mężczyznom na pewno przydadzą się jakieś narzędzia do majsterkowania, bo przecież na emeryturze czasu będą mieli wystarczająco dużo.
Wybierając upominek dla odchodzącego emeryta trzeba zawsze pamiętać, że jest on bardzo cenną pamiątką, wiąże się ze wspomnieniami oraz wspólnie spędzonymi latami pracy. Warto na jego wybranie poświecić trochę czasu i zadbać o wszystkie szczegóły.

Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl