Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Przejście na emeryturę to bardzo ważny moment dla każdego pracownika. Z jednej strony cieszy się, że rozpoczyna nowy etap w życiu, z drugiej trochę żal opuszczać współpracowników i przyjaciół.

Dlaczego gadżety dla seniorów to dobry pomysł na prezent?

Pożegnanie emeryta zawsze powinno by uroczyste i starannie przygotowane, zwłaszcza w przypadku pracownika z długoletnim stażem pracy w danej firmie. Zwyczajowo emeryt przygotowuje słodki poczęstunek, natomiast kierownik i współpracownicy drobne prezenty.
Podczas pożegnania składane są gratulacje oraz zwyczajowo następuje podsumowanie dorobku zawodowego. Towarzyszy temu wzruszenie, czasami nawet popłyną łzy.

Jaki ekskluzywny prezent dla emeryta wybrać?


Upominek dla odchodzącego na emeryturę pracownika powinien byc spersonalizowany czyli uwzględniać osobowość emeryta, jego zainteresowania oraz hobby. Wbrew pozorom nie jest to takie proste i poszukiwanie prezentu należy rozpocząć odpowiednio wcześniej.
W znalezieniu prezentu najlepiej sprawdza się burza mózgów przeprowadzona wśród najbliższych współpracowników. To oni najlepiej znają emeryta. Na wstępie trzeba przyjąć, że prezent musi być sympatyczny i powinien być pamiątką na wiele lat. Oficjalne podziękowania i dyplom wręczy dyrekcja, od współpracowników prezenty powinny mieć charakter bardziej prywatny.

Kilka fajnych pomysłów na prezent dla odchodzącego na emeryturę

Emerytura to czas, kiedy nic się nie musi, nie trzeba wstawać rano i pędzić do pracy. Emeryt ma ten komfort, że może robić to co chce i na co ma ochotę. Dedykacje na prezentach powinny uwzględniać ten aspekt bycia emerytem.
Bardzo miłym prezentem będzie specjalnie przygotowany dyplom ze zdjęciem oraz dowcipnym wierszykiem o tym jak fajnie jest być emerytem. Dyplom powinien być podpisany przez najbliższych współpracowników i oprawiony.

Tradycyjnym prezentem dla emeryta jest elegancko opakowany alkohol z odpowiednim napisem, może być to dobre wino, czysta wódka lub whisky. Wybór zależy od preferencji smakowych emeryta. Najważniejsze znaczenie ma napis umieszczony na butelce i na kieliszkach. Elegancko zapakowane komplety można zamówić w sklepach internetowych, które oferują gotowe zestawy upominkowe. Dobrym pomysłem jest także elegancka piersiówka z odpowiednim grawerem, łyk nalewki domowej produkcji na pewno poprawi nastrój i pozytywnie wpłynie na zdrowie.
Do kategorii sympatycznych prezentów dla emeryta na pewno można zaliczyć także podkoszulek z odpowiednim nadrukiem lub etui na okulary, bo przecież wzrok już nie ten sam.

W zależności od budżetu do dyspozycji, można wręczyć emerytowi także praktyczny prezent. Dla kobiet najlepsza będzie biżuteria lub markowe perfumy. Mężczyznom na pewno przydadzą się jakieś narzędzia do majsterkowania, bo przecież na emeryturze czasu będą mieli wystarczająco dużo.
Wybierając upominek dla odchodzącego emeryta trzeba zawsze pamiętać, że jest on bardzo cenną pamiątką, wiąże się ze wspomnieniami oraz wspólnie spędzonymi latami pracy. Warto na jego wybranie poświecić trochę czasu i zadbać o wszystkie szczegóły.

Waluty

BOXY PREZENTOWE DLA FIRM Składamy paczki na Święta, dla dzieci, Welcome Pack, wyprawki, wina na prezent, zestaw herbaty kawy, kosze upominkowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl