Giftboxy.pl - boxy, kosze i zestawy prezentowe dla firm
 
Prezent na 20 lecie firmy 0
Prezent na 20 lecie firmy

Prezent na 20 lecie firmy

Nadchodzi jubileusz firmy, w której pracujesz, a Ty zastanawiasz się jak to uczcić? Niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa oraz sposobu świętowania, prezent na 20 lecie firmy jest dobrym pomysłem.

Prezent dla kadry zarządzającej

Upominek dla szefostwa oraz wspomagającej kadry zarządzającej to miły gest, który pokazuje, że doceniasz ich wysiłki włożone w długoletnie funkcjonowanie firmy. Pamiętaj, że niejednokrotnie te osoby włożyły ogromny wysiłek w solidne funkcjonowanie firmy na rynku. Będzie to świetna okazja na pokazanie, że masz szacunek do firmy, w której pracujesz oraz ich zarządców. Posłuży podtrzymaniu dobrych relacji. To może być plakat ze wspólnymi zdjęciami i hasłami motywacyjnymi, który zawiśnie w biurze. Albo giftbox zawierający tematyczne upominki związane z branżą lub działalnościa firmy. 

Prezent dla współpracowników

Jeżeli pracujesz w jednym miejscu z określonymi osobami przez długi czas, warto będzie również im dać upominki. Przecież współpracownicy tworzą miejsce pracy. To mogą być np. długopisy ze spersonalizowanymi zdaniami, które bawią i motywują, a przy tym kojarzą się z konkretną osobą. Należysz do kadry? Powyższe zdania jak najbardziej są dla ciebie aktualne. Doceń swoich pracowników. Bez nich nie osiągnąłbyś sukcesu. Może zaproponujesz podwyżkę?

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl