Giftboxy.pl - boxy, kosze i zestawy prezentowe dla firm
 
Opcje przeglądania
Cena orientacyjna
  • od
    do

Jeśli szukasz prezentu dla pracownika, któremu niedawno urodziło się dziecko, to pakiet powitalny dla noworodka w sklepie Giftboxy z pewnością będzie trafionym wyborem! W naszej ofercie znajdziesz różnorodne zestawy, które zawierają niezbędne akcesoria dla maluszka, takie jak body, śpioszki, kocyki, pieluszki, a także pudełko na pamiątki i wiele innych. Dzięki temu prezentowi pracownik będzie miał wszystko, co niezbędne do pielęgnacji i wygodnego ubierania dziecka. Co więcej, pakiet powitalny jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie wiedzą, co kupić na prezent, ponieważ zawiera on już starannie dobrany zestaw produktów.

Pakiet powitalny dla noworodka

Wyprawki dla noworodków Przykład 1 Wyprawki dla noworodków Przykład 1
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 2 Wyprawki dla noworodków Przykład 2
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 3 Wyprawki dla noworodków Przykład 3
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 4 Wyprawki dla noworodków Przykład 4
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 5 Wyprawki dla noworodków Przykład 5
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 6 Wyprawki dla noworodków Przykład 6
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 7 Wyprawki dla noworodków Przykład 7
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 8 Wyprawki dla noworodków Przykład 8
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 9 Wyprawki dla noworodków Przykład 9
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 10 Wyprawki dla noworodków Przykład 10
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 11 Wyprawki dla noworodków Przykład 11
81,30 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 12 Wyprawki dla noworodków Przykład 12
81,30 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

FAQ - Najczęściej zadawane pytania dotyczące pakietów powitalnych dla noworodków

Czym są pakiety powitalne dla noworodków?

Pakiety powitalne dla noworodków to specjalnie przygotowane zestawy produktów dla niemowląt, składające się z różnych potrzebnych akcesoriów i gadżetów. Zawierają one zarówno artykuły codziennego użytku, jak pieluszki czy chusteczki nawilżane, jak również elementy dekoracyjne czy zabawki.

Jakie produkty zwykle znajdują się w pakietach powitalnych dla noworodków?

W pakietach powitalnych dla noworodków można znaleźć wiele różnych produktów, w zależności od konkretnej oferty. Wśród najczęściej występujących produktów znajdują się pieluszki, chusteczki nawilżane, kocyki, śpioszki, czapeczki, rękawiczki, butelki, smoczki, kosmetyki dla niemowląt czy zabawki.

Czy pakiety powitalne dla noworodków nadają się na prezent?

Tak, pakiety powitalne dla noworodków to doskonały pomysł na prezent dla świeżo upieczonych rodziców. W sklepie Giftboxy oferujemy wiele różnych pakietów powitalnych, w różnych kolorach i stylach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Można je również spersonalizować, dodając imię dziecka czy specjalną dedykację.

Jak wybrać odpowiedni pakiet powitalny dla noworodka?

Przy wyborze pakietu powitalnego dla noworodka warto kierować się potrzebami i preferencjami rodziców oraz stylem, w jakim urządzają pokój dziecka. W ofercie Giftboxy znajdują się różne warianty pakietów, dopasowane do różnych potrzeb i upodobań. Istnieje też możliwość stworzenia własnego, spersonalizowanego zestawu.

Narodziny dziecka to zawsze wielkie wydarzenie w rodzinie. Z tej okazji często kupujemy prezenty, które są formą gratulacji dla rodziców i symbolem powitania nowego członka społeczności. Od wielu już lat zwyczaj ten jest również praktykowany w sferze zawodowej oraz w ramach lokalnych społeczności (na terenie gminy czy w obrębie miasta). Obecnie jednak rezygnuje się z przypadkowych prezentów i wybiera się dedykowane, najczęściej ologowane upominki, które mają przypominać o darczyńcy, ale jednocześnie być wyrazem uznania i szczerą formą gratulacji.

Do kogo skierowane są paczki powitalne dla niemowląt?

Okolicznościowy pakiet powitalny dla noworodka to oferta dedykowana do wszystkich firm, urzędów miasta czy gminy, gdzie odbywa się rejestracja nowego obywatela. Babybox można skomponować według własnych preferencji i dostosować go do budżetu, jakim się dysponuje. Najczęściej składa się on z kolorowych, mięciutkich kocyków, śpioszków, czapeczek, małych ręczników i okryć kąpielowych oraz szeregu zabawek dla niemowlaka. Warto dodać, że zabawki te (np. gryzaki, grzechotki) spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa i są potwierdzone stosownym certyfikatem. Pakiet dla noworodka jest zapakowany w ozdobne pudełko z wypełnieniem i zawiera nadrukowane logo darczyńcy. Całość wygląda niezwykle elegancko i gustownie.

Pakiet dla noworodka, a budowanie wizerunku

Okolicznościowe pakiety z okazji narodzin dziecka to niezwykle miły i sympatyczny upominek, który zawsze budzi pozytywne i ciepłe skojarzenia. To również niezwykła pamiątka, która po wielu latach może dostarczyć wielu radości. Upominki dla nowonarodzonych dzieci to wyraz uhonorowania nowego członka społeczności i forma gratulacji dla rodziców. To również świetny sposób budowania wizerunku firmy czy instytucji. Koszty i nakład pracy przy takich upominkach jest nieznaczny, a zyskuje się wiele: sympatię mieszkańców gminy czy miasta oraz wzmocnienie poczucia tożsamości i przynależności lokalnej. Warto też dodać, że obrandowane śpioszki, body, spodenki, kocyki czy czapeczki to doskonała forma promocji i reklamy, gdyż młode mamy często chwalą się tego typu upominkami w mediach społecznościowych, co z kolei buduje odpowiednie zasięgi marketingowe. Warto też podkreślić, że zestaw okolicznościowy dla noworodka skutecznie buduje wizerunek odpowiedzialnego pracodawcy, który dba o swoich pracowników i wspiera ich nie tylko w podejmowaniu decyzji zawodowych, ale również tych prywatnych, związanych z budowaniem rodziny. Warto zestaw powitalny opatrzyć zawsze krótkimi gratulacjami od przedstawiciela zarządu, dyrektora czy kierownika działu oraz od kolegów i koleżanek z pracy.

Młode mamy zatrudnione na etacie bardzo doceniają tego typu upominki, gdyż jest to wyraz pełnej akceptacji dla ich decyzji o przerwie macierzyńskiej. Często narodziny dziecka są stresujące dla pracujących kobiet, które obawiają się utraty pracy po tak długiej przerwie. Wręczając zestaw powitalny dla nowonarodzonego dziecka kobieta otrzymuje wyraźny sygnał od firmy, w której jest zatrudniona, że jej decyzja jest w pełni uszanowana i zaakceptowana.

Co zawierają wyprawki dla dzieci, niemowląt, noworodków - babybox?

Warto podkreślić, że pakiet dla noworodka to przede wszystkim rzeczy przydatne i użyteczne w opiece nad maluszkiem. Wszystkie materiały, z których powstają ubranka czy kocyki są wysokiej jakości i spełniają zasady bezpieczeństwa. Zabawki i akcesoria są przebadane przez odpowiednie instytucje oraz są opatrzone specjalnym certyfikatem, tak aby nie było żadnego zagrożenia dla zdrowia dziecka i jego bezpieczeństwa.

Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl