Boxy prezentowe: wyprawki, Welcome Pack, dla emeryta| Giftboxy
 
BOXY, ZESTAWY I KOSZE PREZENTOWE DLA FIRM I INSTYTUCJI     +48 91 421 3677      zapytania@promoshop.pl      BLOG     ZAUFALI NAM
Opcje przeglądania
Cena netto
  • od
    do

Małe miody na prezent - mini miody

Małe miody na prezent - mini miody - zestaw 9 Małe miody na prezent - mini miody - zestaw 9
80,49 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Małe miody na prezent - mini miody - zestaw 8 Małe miody na prezent - mini miody - zestaw 8
80,49 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Małe miody na prezent - mini miody - zestaw 7 Małe miody na prezent - mini miody - zestaw 7
80,49 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Małe miody na prezent - mini miody - zestaw 6 Małe miody na prezent - mini miody - zestaw 6
80,49 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Małe miody na prezent - mini miody - zestaw 5 Małe miody na prezent - mini miody - zestaw 5
80,49 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Małe miody na prezent - mini miody - zestaw 4 Małe miody na prezent - mini miody - zestaw 4
80,49 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Małe miody na prezent - mini miody - zestaw 3 Małe miody na prezent - mini miody - zestaw 3
80,49 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Małe miody na prezent - mini miody - zestaw 2 Małe miody na prezent - mini miody - zestaw 2
80,49 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Małe miody na prezent - mini miody - zestaw 1 Małe miody na prezent - mini miody - zestaw 1
80,49 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Każdego roku działy marketingu w wielu firmach szukają ciekawych upominków biznesowych na różne okazje: święta czy jubileusze. Każda firma chce być niepowtarzalna, zapamiętana i się wyróżniać. Coraz częściej rezygnuje się z alkoholu czy gadżetów elektronicznych, gdyż nie ma w nich żadnego przekazu ani intencji, a ich powszechność sprawia, że są zwyczajnie nudne.

Dlaczego miody prezentowe mogą być doskonałym pomysłem?

Miód prezentowy to zdecydowanie coś więcej niż zwykły upominek. To prezent, który nie tylko budzi ciepłe i miłe skojarzenia, ale również jest symbolem zdrowia i piękna. Uniwersalność jego zastosowania sprawia, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie: dodatek do herbaty czy deseru, składnik wyśmienitego piernika czy orzechowca, ratunek podczas przeziębienia czy kluczowy element rozgrzewającego napoju po ciężkim i zimnym dniu. Miód nigdy się nie psuje, dlatego obdarowując kontrahentów miodem przekazujemy również intencję dotyczącą wzajemnych relacji: zdrowych, owocnych i długoterminowych. Miód pasuje na każdą okazję oraz dla każdej osoby, niezależnie od piastowanego stanowiska. Wręczając miód można mieć całkowitą pewność, że nie będzie faux pas, tak jak często bywa to przy alkoholu. Wiele razy zdarzały się niezręczne sytuacje, kiedy wręczano alkohol osobie na odwyku lub kosz słodyczy osobie z widoczną otyłością.

Dobroczynne właściwości miodu

Mini miody na prezent to także sygnał dla naszego partnera biznesowego, że dbamy o jego stan zdrowia, bowiem miód jest prawdziwą skarbnicą witamin, minerałów i składników odżywczych. Jego dobroczynne właściwości są znane i z powodzeniem wykorzystywane od tysięcy lat. Jest również idealny dla osób ceniących sobie naturalne i zdrowe produkty oraz ekologiczne podejście do życia. Skąd pewność, że miód nie jest zanieczyszczony? Niewiele osób wie, że pszczoły to owady niezwykle wrażliwe na toksyny. Kontakt pszczoły z toksynami grozi jej śmiercią, dlatego zawsze pszczoła wybierze zdrowy i czysty nektar. Miód ma wiele cennych właściwości, wśród których można wymienić: pozytywny wpływ na obniżenie ciśnienia krwi, leczenie chorób wątroby i dróg żółciowych, zapobieganie miażdżycy, leczenie wrzodów żołądka, a także wspomaganie organizmu w walce z wirusami i infekcjami. Ponadto miód znajduje szerokie zastosowanie w kosmetologii, gdyż jego wpływ na kondycję skóry jest absolutnie wyjątkowy.

Jak wybrać zestawy z miodem?

Aby upominek w postaci miodu miał także niezwykłą oprawę estetyczną warto skorzystać ze specjalnie przygotowanego zestawu. Taki zestaw to małe słoiczki tzw. mini miody prezentowe, które są gustownie zapakowane w małe, drewniane skrzyneczki lub pudełka ozdobne z wypełnieniem. Do zestawu dołączona jest specjalna szpatułka do miodu, a całość jest elegancko, a jednocześnie subtelnie zapakowana. Małe miody na prezent mają tę przewagę, że są mieszanką różnych miodów: spadziowych, nektarowych, kwiatowych. Różnią się one nie tylko smakiem i konsystencją, ale również kolorem. Cieszą więc nie tylko podniebienie, ale również oko.

Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl