Giftboxy.pl - boxy, kosze i zestawy prezentowe dla firm
 
Zestawy upominkowe

Zestawy upominkowe i prezentowe to wygodny sposób na relacje biznesowe.

Prezenty wręczane pracownikom i kontrahentom to coraz bardziej popularna praktyka w polskich firmach. Zestawy upominkowe dla firm mogą spełniać wiele funkcji, jedno jednak jest pewne - ich wręczanie wbrew pozorom, jest dla firm bardzo opłacalne. Niezależnie od tego, czy podarunek ma za zadanie nagrodzenie dokonań na polu zawodowym, motywację do dalszej pracy czy też zwyczajnie jest świątecznym podarunkiem - z pewnością będzie należycie doceniony i sprawi obdarowanemu radość.

Zestawy upominkowe dla klientów i ich rola

Kontrahenci jak każdy człowiek, lubią być docenieni. Dlatego warto umacniać ich więzi z firmą poprzez wręczanie im okolicznościowych podarunków. A okazji ku temu może być naprawdę wiele - święta, zakończenie owocnej współpracy bądź też jej nawiązanie, jubileusz firmy bądź też rocznica współpracy. Warto jednak pamiętać o tym, że aby podarunek spełniał swoją rolę, powinien być wręczony w odpowiedniej formie. Kiepskiej jakości podarunki, wręczane od niechcenia, mogą wręcz pogorszyć wizerunek firmy w oczach klienta, a więc przynieść efekt odwrotny od zamierzonego.

Zestawy upominkowe dla klientów mają za zadanie budowanie pozytywnego obrazu firmy w oczach kontrahentów, budowanie i wzmacnianie relacji biznesowych, a także wyrażenie wdzięczności za dotychczasową współpracę. Są one skuteczną, dobrze przyjmowaną formą podziękowania, która dobrze rokuje na przyszłość.

Dlaczego warto wręczać zestawy upominkowe dla pracowników?

Warto podkreślić, że zestawy upominkowe dla pracowników, podobnie jak te dla klientów, powinny być odpowiedniej jakości. Kiepskiej jakości gadżety z nadrukowanym logo firmy na pewno nie będą mile widziane i nieużywane ostatecznie wylądują w szufladzie. Natomiast nawet mały drobiazg, ale wysokiej jakości i przyjemnie zapakowany, z pewnością wzbudzi pozytywną reakcję. Rynek pracy bardzo się w ostatnich latach zmienił i teraz to pracodawcy zabiegają o to, by zatrzymać przy sobie cenionych pracowników. Wręczanie im zestawów upominkowych przy różnych okazjach ma miedzy innymi za zadanie "przywiązać" ich do firmy na dłuższy czas. Pracownik musi czuć, że jego wysiłki i zaangażowanie są odpowiednio doceniane i zauważane. Badania jasno wykazują, że zadowoleni i doceniani pracownicy dają z siebie o wiele więcej, szybciej i sprawniej wykonują swoje obowiązki zawodowe. Pracownik zadowolony ze swojej pracy jest mniej narażony na wypalenie zawodowe, wykazuje większą kreatywność i wykazuje się w rozwiązywaniu problemów. Chętniej podejmuje wyzwania i stara się im sprostać.

Zestawy upominkowe dla pracowników mogą być także wręczane z okazji odniesienia przez nich sukcesów. Niestety, nie każdy da się nagrodzić awansem, dobrą formą wyrażenia uznania są zestawy upominkowe. Mogą one trafiać do pracowników, którzy wykazali się czymś szczególnym: zażegnali sytuację kryzysową, rozwiązali trudny problem czy zdobyli cennego klienta.

Zestawy upominkowe dla firm na Święta

Zestawy upominkowe dla firm cieszą się ogromnym zainteresowaniem w okresie świątecznym. Wiele przedsiębiorstw zamawia je, chcąc celebrować ten wyjątkowy czas wraz ze swoimi pracownikami. Świąteczne zestawy upominkowe pakowane są zazwyczaj w efektowne opakowania, ozdobione świątecznymi motywami, dekoracjami bądź też aromatycznymi gałęziami świerku.

Co może znaleźć się w zestawach prezentowych?

Niezależnie od budżetu przeznaczonego na zestawy upominkowe dla firm, podarunki zawsze powinny cieszyć oko i sprawiać radość obdarowanej osobie. W przeciwnym razie ich wręczanie nie ma najmniejszego sensu. W paczkach upominkowych najczęściej można spotkać słodycze, kawę, herbatę lub alkohole. Zazwyczaj są to produkty klasy premium, zachwycające designem opakowania i smakiem. W zestawach prezentowych mogą także znaleźć się nieco bardziej praktyczne przedmioty: porcelanowe kubki, otwieracze do wina czy kieliszki do alkoholu. Na stronie giftboxy.pl znaleźć można bogatą i zróżnicowaną ofertę zestawów prezentowych dla firm. Dzięki temu każde przedsiębiorstwo łatwo może sprawić przyjemność swoim pracownikom i klientom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl