Opcje przeglądania
Cena netto
  • od
    do

Zestawy prezentowe dla firm

  • promocja
  • promocja

Prezenty zawsze poprawiają relacje oraz świadczą o szacunku do obdarowywanej osoby. Upominki dla kontrahentów lub dla pracowników ocieplają wizerunek firmy i skracają dystans. Kosze okazjonalne są pełne słodyczy, delikatesów, gadżetów lub alkoholu. Co czyni zestaw prezentowy od firmy uniwersalnym podarunkiem dla każdego. Za niewielkie pieniądze możesz sprawić radość pracownikom i kontrahentom, co na pewno pozytywnie wpłynie na Twoją firmę.

Komu i kiedy można podarować prezenty świąteczne biznesowe?

Każda okazja jest dobra na wręczenie prezentu pracownikom lub kontrahentom. Jednak najczęściej upominki w firmie daje się na święta lub przejście na emeryturę, ponieważ takie panują w Polsce tradycje i obyczaje. Nie trzeba trzymać się tych zasad, jubileusze również stanowią świetny moment na podziękowania dla pracowników i klientów. Zestawy prezentowe dla firm można wręczyć po zakończeniu owocnej współpracy albo po zrealizowaniu dużego zlecenia. Na rynku pojawił się nowy trend, polega on na wręczeniu paczek niespodzianek dla nowych pracowników albo klientów. Jak powszechnie wiadomo, pierwsze wrażenie jest najważniejsze, a prezent powitalny na pewno stanowi dobry pierwszy krok do rozpoczęcia współpracy.

Jakie upominki bożonarodzeniowe wybrać?

Na rynku dostępne jest wiele koszy okazjonalnych z różnorodną zawartością. Prezenty powinny być uniwersalne. Zawartość powinna sprawić radość oraz być przydatna dla wszystkich obdarowywanych. Dlatego właśnie dużą popularnością cieszą się paczki, które zawierają słodycze, delikatesy, alkohol lub gadżety firmowe. Stanowią dobre uzupełnienie lub alternatywę dla premii świątecznych. Niektóre firmy wybierają na podziękowanie zwykłe bony upominkowe, jest to jednak mniej oryginalny oraz personalny prezent. Jaką mogą zapewnić między innymi spersonalizowane gadżety firmowe z logo. Kubek, termos, pen drive, długopis, torba, czyli zwykłe przybory biurowe oraz rzeczy codziennego użytku zmieniają się w wyjątkowe upominki, z których obdarowane osoby będą się cieszyć przez długi czas.

Czy paczki upominkowe przynoszą jakieś rezultaty?

Takie zestawy prezentowe firmowe wypełnione łakociami oraz upominkami na pewno zostanie doceniona przez pracowników, oraz kontrahentów. Prezent kojarzy się z radością, wdzięcznością, wyjątkowością, ale również jest wręczany zazwyczaj przez bliską nam osobę. W oczach obdarowywanych firma zyska dobry wizerunek, ale również buduje wspólne wspomnienia. Niewielkim kosztem przedsiębiorstwo może zdobyć zaufanie innych oraz wspaniałą reklamę.

Waluty

PACZKI I PREZENTY ŚWIĄTECZNE DLA FIRM          tel. 91 421 3677, mail: zapytania@promoshop.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl