Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Prezenty biznesowe cieszą się duża popularnością. Wręcza się je nowym klientom na początek udanej współpracy oraz długoletnim partnerom biznesowym. Często takie upominki trafiają w ręce pracowników, na przykład jako podziękowanie za dobre wyniki w pracy. Taki prezent powinien być elegancki i uniwersalny. Najlepszym rozwiązaniem jest butelka wina - upominek na każdą okazję, który kojarzy się z kulturą i prestiżem.

Dlaczego zestawy prezentowe z winem to dobry pomysł na prezent?

Wręczenie prezentu kojarzy się z czymś przyjemnym. Jest to miły gest, który pozwala podziękować bądź przełamuje lody. Warto jednak skupić się nie tylko na samym geście, ale wybrać upominek, który sprawi radość. Butelka wina jest właśnie takim upominkiem - kojarzy się z najprzyjemniejszymi chwilami w życiu. Ten szlachetny trunek pojawia się na stołach podczas uroczystości czy spotkań towarzyskich i doskonale rozluźnia atmosferę. Można go podać do kolacji, ponieważ łączy się z jedzeniem, na przykład serami czy mięsem. Kojarzy się też z podróżami, ponieważ każde wino przypomina o regionie, w którym został wyprodukowany. Może więc przywrócić wspomnienia z wakacji w Hiszpanii czy Włoszech.

Co warto wiedzieć o koszu prezentowym z winem ?

Lekarze zalecają pić kieliszek czerwonego wina do obiadu, bo pozytywnie wpływa na zdrowe serce i jasny umysł. Ten trunek zawiera też antyoksydanty, witaminy i mikroelementy. Wino na prezent biznesowy - elegancja i uniwersalność W przypadku prezentu biznesowego, zwłaszcza jeśli chodzi o ważnego klienta, trzeba się bardzo postarać jeśli chodzi o dobór prezentu. Głównym problemem jest fakt, że nie zawsze zna się gust osoby obdarowanej. Wybierając się na kolację biznesową, obdarowujący zadaje sobie więc pytania, co wypada kupić, chce wybrać upominek nie za skromny, ale też niezbyt zobowiązujący. I to właśnie butelka wina jest upominkiem, który spełnia te kryteria. Jest to prezent, który zaskakuje, cieszy i jednocześnie jest praktyczny. Przy wręczaniu tradycyjnych gadżetów zawsze istnieje obawa, że nie trafi się w gust i upominek może nie spodobać się obdarowanemu. Tymczasem plusem wina jest to, że nawet nie znając osoby obdarowanej, można trafić w jej gust. Białe lub czerwone, wytrawne wino o owocowej nucie zaspokoi każde podniebienie. Różowy, delikatny trunek ucieszy każdą panią. Bardzo popularne wśród pań jest też musujące Prosecco. Klientom VIP można podarować butelkę wykwintnego szampana. Czy to białe, czy czerwone - butelka dobrego wina zawsze zostanie chętnie skonsumowana. Coraz więcej firm chce się pokazać w oczach partnerów i pracowników jako firma dbająca o ekologię. A nic nie kojarzy się z naturą, ekologią i przyrodą, jak właśnie wino.

Elegancki zestaw win - najlepszym pomysłem na prezent biznesowy

Rolą upominku biznesowego jest też przełamanie lodów i zrobienie dobrego wrażenia na partnerze biznesowym. Dlatego dobre, pięknie opakowane wino na pewno wywoła uśmiech na twarzy. Ciekawym prezentem będzie estetycznie opakowany zestaw prezentowy wino. Zestaw wina w eleganckim, drewnianym bądź kartonowym pudełku to upominek luksusowy, świadczący o klasie osoby wręczającej. i zachwyca już samym wyglądem. W dodatku zawsze trafi on w gust osoby obdarowanej. Może kryć dwa różne wina - na przykład białe i czerwone lub cały zestaw win z tej samej winnicy, szczepu lub regionu. Oprócz wina, w środku można też umieścić drobne akcesoria, na przykład otwieracz. Wybór upominku biznesowego to duże wyzwanie. Zestaw win na prezent to jeden z najlepszych pomysłów na obdarowanie pracownika czy ważnego partnera biznesowego. Stylowe opakowanie, w którym kryje się wyjątkowy zestaw wyselekcjonowanych win, zrobi dobre wrażenie na każdej osobie.

Waluty

PACZKI I PREZENTY ŚWIĄTECZNE DLA FIRM          tel. 91 421 3677, mail: zapytania@promoshop.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl