Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Okazji do radości może być bardzo wiele, a już na pewno są to narodziny dziecka. Co prawda przed rodzicami wiele rozterek związanych z nową sytuacją, ale również czułych i szczęśliwych chwil. To także czas, kiedy czekają rodzinę dodatkowe wydatki i znacznie mniejsza ilość wolnego czasu. Warto wspomóc więc rodzinę w tych chwilach ofiarując zestaw powitalny dla noworodka.

Prezent od urzędu miasta i gminy

Pierwszy zestaw upominkowy otrzymuje mama już w szpitalu po urodzeniu dziecka. Tradycja ta jest również podtrzymywana przez urzędy miast i gmin, które także chcą odpowiednio przywitać nowego obywatela swojego miasta czy wsi - zawsze przecież jest to radosna i wyjątkowa okazja do świętowania. Wyróżnieni w ten sposób rodzice na pewno przyjmą ten gest z uznaniem, a praktyczne przedmioty i akcesoria, które znajdą się w zestawie powitalnym na pewno przydadzą się w codziennej pielęgnacji maluszka. Taki gest zdecydowanie dobrze świadczy o lokalnych władzach i rzutuje na ich wizerunek.

Prezent od pracodawcy z okazji urodzenia dziecka

Zestaw powitalny dla noworodka to także propozycja dla pracodawców, którzy chcą wyróżnić w ten sposób świeżo upieczonego tatę oraz mamę. Taki gest od właściciela przedsiębiorstwa zatrudniającego pracowników jest zawsze bardzo dobrze przyjęty i zdecydowanie świadczy o jego klasie. Powitalny zestaw powinna otrzymać nie tylko mama, ale również tata - w końcu oboje będą pielęgnować i wychowywać swojego maluszka. Taka praktyka jest coraz częściej stosowana, co bardzo dobrze świadczy o polskich firmach.

Zestaw powitalny dla noworodka - co zawiera?

W pakiecie powitalnym dla noworodka znajdują się przede wszystkim produkty i akcesoria, które są niezbędne w codziennej pielęgnacji tak małego dziecka. W żadnym zestawie nie może więc zabraknąć takich elementów jak pieluszki czy ręczniczki, a także elementów podstawowej garderoby noworodka. Najczęściej są to uniwersalne śpioszki, body, kaftaniki czy koszulki, które ze względu na płeć mogą się różnić pod względem kolorystycznym. Do zestawu powitalnego dołącza się także bardzo często akcesoria, które wykorzystuje się w czasie codziennych spacerów i nie tylko. Jest to miękki i przyjemny w dotyku kocyk, akcesoria, które można zawiesić na wózku oraz inne, które przydadzą się również wtedy, gdy dziecko osiągnie wiek kilku miesięcy. Zabawki i gryzaki to także akcesoria, które mogą znaleźć się w zestawie powitalnym dla noworodka. Są nie tylko piękne i kolorowe, aby skupiły na sobie uwagę dziecka, ale również niezwykle przydatne, gdy niemowlę zaczyna ząbkować. To oczywiście tylko przykłady, a o zawartości paczki można zawsze zdecydować samodzielnie kierując się takimi kryteriami między innymi jak cena.

Wysoka jakość produktów

Zestaw powitalny dla noworodka to akcesoria i produkty, które odznaczają się wysoką jakością. Jest to niezwykle ważne w przypadku tak małych dzieci. Wszystkie zostały wyprodukowane przez sprawdzone firmy i są przeznaczone do stosowania przez tak małe dzieci. Zapewniają maksimum bezpieczeństwa i higieny. Zestaw powitalny dla noworodka zapakowany jest w sposób atrakcyjny i praktyczny. Dzięki temu również z zewnątrz prezentuje się bardzo profesjonalnie. Dostępne są warianty z różnymi produktami oraz o różnej wartości cenowej.

Waluty

BOXY I PREZENTY NA ŻYCZENIE Składamy paczki świąteczne dla firm, firmowe prezenty świąteczne dla klientów na Święta. WYSYŁKA DO ODBIORCÓW!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl