Boxy prezentowe: wyprawki, Welcome Pack, dla emeryta| Giftboxy
 
BOXY, ZESTAWY I KOSZE PREZENTOWE DLA FIRM I INSTYTUCJI     +48 91 421 3677      zapytania@promoshop.pl      BLOG     ZAUFALI NAM
Opcje przeglądania
Cena netto
  • od
    do

Zestaw miodów na prezent

Zestaw miodów na prezent - zestaw 9 Zestaw miodów na prezent - zestaw 9
80,49 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zestaw miodów na prezent - zestaw 8 Zestaw miodów na prezent - zestaw 8
80,49 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zestaw miodów na prezent - zestaw 7 Zestaw miodów na prezent - zestaw 7
80,49 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zestaw miodów na prezent - zestaw 6 Zestaw miodów na prezent - zestaw 6
80,49 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zestaw miodów na prezent - zestaw 5 Zestaw miodów na prezent - zestaw 5
80,49 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zestaw miodów na prezent- zestaw 4 Zestaw miodów na prezent- zestaw 4
80,49 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zestaw miodów na prezent - zestaw 3 Zestaw miodów na prezent - zestaw 3
80,49 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zestaw miodów na prezent - zestaw 2 Zestaw miodów na prezent - zestaw 2
80,49 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zestaw miodów na prezent - zestaw 1 Zestaw miodów na prezent - zestaw 1
80,49 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Współczesny biznes to nie tylko sztuka tworzenia produktów, szukania inspiracji na nowe i sprzedaży. Składa się na niego też wiedza o etykiecie i podtrzymywaniu dobrych relacji z klientami i kontrahentami. Standardem w wielu firmach stało się wręczanie im prezentów, jednak często ciężko im znaleźć pomysł na upominek oryginalny i budzący jak najcieplejsze skojarzenia. Doskonałym wyborem mogą być między innymi zestawy miodów na prezent.

Po co wręczać zestawy prezentowe z miodem?

Prezenty od firmy nie są niczym nowym, jednak ich znaczenie wzrasta, a wiele poważnych przedsiębiorstw stawia na oryginalność, chcąc wręczać klientom prezenty oryginalne i budzące jak najcieplejsze skojarzenia z danym biznesem. Dobrze jest też, gdy upominek stanowi też realną wartość użytkową dla klienta i wyraża troskę o niego. Doskonałym prezentem, który spełnia wszystkie te założenia, jest zestaw miodów na prezent. W dzisiejszych czasach proste gadżety, takie jak kubki, długopisy i inne drobne upominki, nie spełniają już swojej roli. Pozbawione są one duszy i pozytywnych konotacji będąc odbieranymi bardziej jako nachalna forma marketingu. Zestawy upominkowe z miodem są z kolei niezwykle gustownym upominkiem, który nie tylko jest oryginalny, ale również buduje bardzo pozytywne skojarzenia. Dodatkowo miód ma wiele zastosowań, w tym zdrowotnych, dlatego klienci mogą odebrać taki prezent jako wyraz troski. Inne aspekty wręczania zestawów upominkowych z miodem

Dlaczego zestaw prezentowy z miodem to dobry pomysł?

Coraz bardziej ceni się to, co pochodzi z natury, a miód to jedno z najlepszych remediów na rozmaite dolegliwości, a do tego może być używany także jako baza do tworzenia kosmetyków. Przyrządzić można z niego też rozmaite słodkości, w tym ciasta. Zestaw miodów na prezent, którego zawartość stanowią miody wysokiej jakości pozyskane z polskich pasiek daje klientom także wyraźny znak, że dane przedsiębiorstwo wiele robi dla lokalnej społeczności i państwa jako całości. Polskie miody to także najwyższa jakość i żadne inne nie mogą się z nimi równać, o czym klienci wiedzą doskonale. Zestaw miodów na prezent to nie tylko prezent pieszczący zmysł smaku i węchu, ale także i zmysł wzroku, gdyż będzie on pięknie zapakowany. Dyskretna elegancja opakowań, która powinna być elementem nowoczesnego biznesu, sprawi, że firma awansuje w oczach wielu klientów i sprawi, że będzie im się ona kojarzyć z wysoką jakością i dbałością o każdy szczegół. Upominek taki to także doskonały pomysł z jeszcze innego powodu - będzie on cenny zarówno dla osoby obdarowanej, jak i dla jej rodziny. Z takiego zestawu niezmiernie cieszyć się będą między innymi dzieci obdarowanych klientów, a to sprawia, że pozytywny wizerunek firmy utrwala się w szerszych kręgach i być może te młode osoby w przyszłości także będą chciały korzystać z usług i produktów firmy, gdyż ten drobny szczegół zapadnie im w pamięć.

Zestawy miodów na prezent to jeden z najnowszych trendów w polskim biznesie, który wdrożyło i doceniło już wiele firm

Jego pozytywnym skutkiem ubocznym jest też wspieranie rodzimej gospodarki, gdyż pieniądze płyną do polskich pasiek. Zestaw taki daje też szerokie pole popisu dla kreatywności klientów, dając im wiele radości, gdyż zastosowania miodu są niezliczone. Upominek taki na pewno nie przejdzie niezauważony, w przeciwieństwie do wielu innych wręczanych przez formy gadżetów, które lądują zapomniane i nigdy nieużywane w szufladach i szafkach klientów, nie mając realnego wpływu na lepsze postrzeganie przez nich marki.

Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl