Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Za każdym razem, kiedy trzeba kupić komuś prezent, powstaje ten sam problem. Co to ma być, żeby nie okazało się niewypałem? Niemniej trudna sytuacja jest w firmie, gdy ważnemu klientowi trzeba by podarować coś miłego. Tak samo, gdy pracownik odchodzi na emeryturę, nie wypada dać mu w prezencie gadżetu reklamowego. Tutaj z pomocą przychodzi wino zapakowane na prezent.

Dlaczego zestaw win na prezent to uniwersalny upominek?

Każda firma potrzebuje takiego gadżetu na ważną okazję. Nie można prezesowi spółki, która w produkty inwestuje setki tysięcy podarować pierwszego lepszego gadżetu reklamowego. Musi to być prezent specjalny stosowny do sytuacji. Wino uważane jest za szlachetny trunek i jako takie jest już odpowiednie, ale że przekazywane jest przez szefa firmy. Dobrze, jeśli posiada przynajmniej logo firmy na opakowaniu lub krótką informację marketingową. Powierzchnia skrzynki jest dość duża i można na niej umieścić sporo informacji, chociażby o historii firmy. Co więcej, wręczanie wina wyraża szacunek i podziw. Jest więc idealnym prezentem dla ważnego klienta.

Dobry pomysł na zakończenie konferencji

Gdy organizowany jest duży event taki jak konferencja. Można pokusić się o przygotowanie dla prelegentów elegancki prezent w formie ekskluzywnego wina. Do tego warto zamówić gustowne skrzynki na wino z grawerem logo. Taki podarunek zawsze spotka się z entuzjastycznym odbiorem. Co więcej, jeżeli pochodzimy z regionu, gdzie wino jest produkowane, możemy zamówić miejscowe gatunki jako promocję regionu. Dla tych, co nie pochodzą z regionu winiarskiego, zawsze pozostają wybitne wina z innych krajów. Chociażby francuskie, które zabiorą klienta w podróż po pięknych krajobrazach Prowansji. Temperamentne wina Portugalskie lub delikatne i słodkie Włoskie trunki. Prezent dla najlepszego pracownika lub emeryta Wino w skrzynce na prezent to świetny pomysł na trofeum dla najlepszego pracownika miesiąca lub dla zasłużonego pracownika przechodzącego na emeryturę. Ten szlachetny trunek może posłużyć jako obiekt pożądania, szczególnie jak opakowane jest w wyjątkowo elegancki sposób. Wino zapakowane na prezent wygląda bardzo efektownie. Wyraża sympatię i uznanie oraz budzi przyjemne skojarzenia. Wina są naturalnym produktem i od wieków służą do celebrowania ważnych spraw takich jak wszelkie jubileusze i ważne życiowe sprawy.

Dlaczego zestawy prezentowe z winem są dobrym prezentem?

Wino budzi najlepsze skojarzenia. Kojarzone jest z obchodzeniem ważnych rodzinnych uroczystości takich jak urodziny, imieniny oraz inne takie jak ślub, chrzciny i wiele innych. Co więcej, wino w rozsądnych ilościach jest zdrowe, a jako produkt naturalny jest związany z ekologią. Wino pozwala na odbycie sentymentalnej podróży po lądach całego świata. Można za ich pomocą opowiedzieć historię związaną z miejscem, z którego przybyło. Dobre wino od zawsze jest uważane za delikates. Ludzie, którzy kolekcjonują te trunki, charakteryzują się wysoką kulturą osobistą. Każdy pragnie zostać takim kolekcjonerem i osobiście doglądać piwniczki wypełnionej płynnymi skarbami.

Waluty

PACZKI I PREZENTY ŚWIĄTECZNE DLA FIRM          tel. 91 421 3677, mail: zapytania@promoshop.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl