Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wręczanie upominków nowym i wieloletnim klientom podczas spotkań biznesowych to miły gest, który jednocześnie przełamuje lody i ociepla wizerunek firmy. Równie popularne jest rozdawanie prezentów pracownikom, na przykład przy okazji Bożego Narodzenia lub rocznicy zatrudnienia. Często jednak pada pytanie, co będzie mile widzianym upominkiem? Rozwiązaniem jest wino - elegancki delikates.

Wino - idealny upominek na każdą okazję

Wino staje się coraz popularniejszym prezentem, który można wręczyć przy każdej okazji. Kojarzy się ono z radością i świętowaniem, dlatego zawsze wywołuje uśmiech na twarzy osoby obdarowanej. Często gości na stołach podczas uroczystości rodzinnych czy eventów firmowych. Sprawdzi się zarówno podczas eleganckiej kolacji, do mięs czy ryb, jak i podczas nieformalnego spotkania na przykład przy desce serów czy wędlin. Wino budzi przyjemne skojarzenia. Delikatny smak i owocowy aromat przenosi do miejsc, w których na pełnym słońcu dojrzewają soczyste winogrona. Hiszpańskie, włoskie czy portugalskie trunki przywodzą na myśl wakacje w śródziemnomorskich krajach. Wino ma też dużo właściwości zdrowotnych. Zawiera antyoksydanty, witaminy i mikroelementy. Kieliszek czerwonego wina do obiadu pozytywnie wpływa na zdrowe serce i jasny umysł.

Dlaczego warto wręczyć wino na prezent biznesowy?

Znalezienie odpowiedniego prezentu biznesowego to ciężkie zadanie. Taki upominek powinien być uniwersalny, elegancki oraz wywołać uśmiech osoby obdarowanej. Dużą popularnością cieszą się gadżety reklamowe. Jednak nawet najbardziej wyrafinowany gadżet może nie przypaść obdarowanemu do gustu. Nie zawsze też osoba obdarowana będzie takiego gadżetu używać. Tymczasem wino to prezent uniwersalny, który zawsze jest mile widziany. Wino przyda się na każdą okazję i na pewno zostanie skonsumowane. Rolą upominku biznesowego jest też przełamanie lodów i zrobienie dobrego wrażenia na partnerze biznesowym.

Wino na pewno wywoła pozytywne skojarzenia

Podczas delektowania się smakiem i aromatem kontrahent ciepło pomyśli o spotkaniu i przypomni sobie udane negocjacje. Wino wręczane pracownikom, na przykład podczas Świąt Bożego Narodzenia, czy na rocznicę pracy w firmie, również zbuduje pozytywną więź między pracownikiem a pracodawcą. Coraz więcej firm przy wręczaniu prezentów stawia na ekologię. Jest to element strategii, taka firma postrzegana jest jako dbająca o środowisko. A nie ma nic bardziej kojarzącego się z naturą i przyrodą, jak dobre wino. Zestaw win na prezent jest więc idealnym upominkiem, który warto wręczyć przy każdej okazji. '

Wino w ozdobnym pudełku - wyjątkowy trunek w pięknym wydaniu

Ważna okazja i wyjątkowy klient wymaga wręczenia eleganckiego prezentu. Taki upominek powinien wzbudzić zachwyt już samym opakowaniem. Zestaw wina w eleganckim, drewnianym bądź kartonowym pudełku to upominek luksusowy, świadczący o klasie osoby wręczającej. Oprócz wina, w środku można też umieścić akcesoria, na przykład otwieracz. W zależności od preferencji osoby obdarowanej, zestaw prezentowy wino może zawierać wino czerwone lub wina białe. Jeżeli nie zna się gustu klientów bądź pracowników, bezpiecznie jest podarować zestaw będący połączeniem dwóch rodzajów win. Z kolei musujące prossecco rozpieści każde podniebienie. Zestaw win na prezent to uniwersalny upominek, który można wręczyć zarówno nowym klientom, jak i wieloletnim partnerom biznesowym w podziękowaniu za długoletnią współpracę. Stylowe opakowanie, w którym kryje się wyjątkowy zestaw wyselekcjonowanych win, zrobi dobre wrażenie na obdarowanej osobie.

Waluty

BOXY I PREZENTY NA ŻYCZENIE Składamy paczki świąteczne dla firm, firmowe prezenty świąteczne dla klientów na Święta. WYSYŁKA DO ODBIORCÓW!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl