Opcje przeglądania
Cena netto
  • od
    do

Welcome Box (WelcomeBox) - Pakiet powitalny

Pakiet powitalny Welcome Box (WelcomeBox) Przykład 9 Pakiet powitalny Welcome Box (WelcomeBox) Przykład 9
72,36 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pakiet powitalny Welcome Box (WelcomeBox) Przykład 8 Pakiet powitalny Welcome Box (WelcomeBox) Przykład 8
72,36 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pakiet powitalny Welcome Box (WelcomeBox) Przykład 7 Pakiet powitalny Welcome Box (WelcomeBox) Przykład 7
72,36 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pakiet powitalny Welcome Box (WelcomeBox) Przykład 6 Pakiet powitalny Welcome Box (WelcomeBox) Przykład 6
72,36 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pakiet powitalny Welcome Box (WelcomeBox) Przykład 5 Pakiet powitalny Welcome Box (WelcomeBox) Przykład 5
72,36 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pakiet powitalny Welcome Box (WelcomeBox) Przykład 4 Pakiet powitalny Welcome Box (WelcomeBox) Przykład 4
72,36 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pakiet powitalny Welcome Box (WelcomeBox) Przykład 3 Pakiet powitalny Welcome Box (WelcomeBox) Przykład 3
72,36 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pakiet powitalny Welcome Box (WelcomeBox) Przykład 2 Pakiet powitalny Welcome Box (WelcomeBox) Przykład 2
72,36 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pakiet powitalny Welcome Box (WelcomeBox) Przykład 1 Pakiet powitalny Welcome Box (WelcomeBox) Przykład 1
72,36 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Welcome kit - new job kit

Pierwszy dzień w pracy to ogromny stres dla każdego nowo zatrudnionego pracownika. Jest on często skrępowany i czuje się nieswojo dołączając do zgranego teamu. W dobrym stylu jest przełamanie lodów i powitanie nowej osoby ciepło i serdecznie. Coraz bardziej popularne są welcome boxy dla pracowników - drobne upominki wręczane na powitanie. Jaka jest ich rola i dlaczego są one takie ważne? Czym jest welcome box i dlaczego wręczenie go jest dobrym pomysłem?

Welcome box to nic innego jak pakiet powitalny - często jest to pudełko zawierające gadżety z logiem firmy. Ma on podwójną rolę. Taki upominek to miły prezent dla zestresowanego pracownika, na pewno chociaż trochę rozładuje napięcie i wywoła uśmiech na twarzy. Jego celem jest też budowanie już na starcie więzi między pracownikiem a firmą - jeśli już pierwszego dnia pracownik poczuje się ciepło przywitany, chętnie podejmie nowe obowiązki. Welcome box to także duża pomoc dla pracodawcy.

Onboarding pracownika jest wezwaniem i dla zespołu, i dla przełożonego.

W pierwszym dniu pracy należy przedstawić nowego członka zespołu pracownikom, opowiedzieć mu o kulturze organizacyjnej firmy i zacząć wdrażać w obowiązki. Wręczenie w takiej sytuacji pakietu powitalnego przełamie lody między nowym szefem a podwładnym.

Dlaczego welcome box to dobry pomysł?

Wręczenie welcome boxu to przede wszystkim gest, który mówi pracownikowi, że jest mile widziany w firmie i nowym zespole. Mimo to pracownicy działów HR często dokładają wszelkich starań, żeby welcome pack dla pracownika był atrakcyjny. Najpopularniejsze są praktyczne przedmioty, które przyjadą się w pracy. Długopis, kubek, smycz czy notes, na którym umieszcza się logo firmy, to najpopularniejsze gadżety. Dobrym i coraz popularniejszym pomysłem jest umieszczenie na tych gadżetach hasła typu "nie jesteś sam" - to pozwoli pracownikowi poczuć się wśród przyjaciół. Jeszcze lepszym pomysłem jest spersonalizowanie powitania - pudełko z imieniem pracownika, na przykład "good lock Macieju" sprawi, że poczuje się on wyjątkowo. Przedmioty, które znajdują się wewnątrz boxu, powinny być przez pracownika używane. Dlatego kompletując zestaw startowy, warto dopasować jego zawartość do stanowiska. Przedstawicielowi handlowemu przyda się na przykład gadżet do samochodu, pracownik IT ucieszy się z plecaka na laptop. W przypadku osób pracujących w trybie home office przyda się na przykład wygodny T-shirt czy skarpetki. Miłym akcentem są zawsze słodycze - czekoladki z pewnością osłodzą pierwszy dzień w pracy.

Czemu warto wręczać pakiet powitalny?

Coraz częściej firmy odchodzą od tradycyjnych welcome boxów, i decydują się na oryginalne rozwiązania. Takie rozwiązanie to też promocja firmy. Jeżeli new job survival kit dla pracownika jest pięknie opakowany lub ma ciekawą zawartość, pracownik chętnie pochwali się nim znajomym oraz udostępni zdjęcia w mediach społecznościowych. To zachęci potencjalnych kandydatów do aplikowania do firmy i znacznie ociepli wizerunek pracodawcy nie tylko w oczach pracowników. Niezależnie od tego, czy welcome box zawiera gadżety z logiem firmy, czy ma bardziej niestandardową zawartość, warto go wręczyć nowemu, zestresowanemu koledze. Jest to świetne narzędzie do przełamania lodów i spowoduje, że pracownik już pierwszego dnia pracy będzie się czuł swobodnie.

Waluty

PACZKI I PREZENTY ŚWIĄTECZNE DLA FIRM          tel. 91 421 3677, mail: zapytania@promoshop.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl