Opcje przeglądania
Cena netto
  • od
    do

Upominki dla pracowników na Święta

Upominki dla pracowników na Święta

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, kiedy myślimy o tym, by obdarować naszych pracowników prezentami. Dużo firm organizuje paczki świąteczne dla pracowników oferty, które są praktyczne i funkcjonalne, a przy tym pracownik ma miły podarunek.

Jakie prezenty można dać pracownikom?

Upominki dla pracowników na święta to już tradycja w wielu firmach. Dlatego też, gdy zbliża się grudzień, to firmy zaczynają rozglądać, się za prezentami. Obecnie modne są kosze prezentowe. Kosze prezentowe mogą zawierać różne rzeczy. Między innymi w takich koszach może się znaleźć: kawa, herbata, słodycze, alkohol, zestawy do wina, czy filiżanki. Jest wiele firm, które specjalizują się w robieniu takich upominków. Taki upominek dla pracownika jest bardzo ładnie zapakowany. Dzięki temu, że nasi pracownicy dostaną takie upominki, to będą czuli się bardzo docenieni, co wpłynie pozytywnie na ich pracę.

Czy warto dawać upominki swoim kontrahentom?

Gdy współpracujemy z innymi firmami i partnerami biznesowymi, to warto, jest dać także taki upominek na święta. Dzięki takim drobnym gestom możemy utrzymać w dobrych stosunkach swoje kontrakty co, jest bardzo ważne. Dlatego w okresie świąt Bożego Narodzenia warto, jest zadbać także nie tylko o swoich pracowników, ale i tych dzięki, którym mamy świetne zlecenia.

Czy wyróżniać pracowników, którzy mają dzieci?

Gdy mamy w firmie dużo pracowników, którzy są rodzicami, to warto, jest także zadbać o tych najmłodszych. Jest to miły gest w stronę swojego pracownika, który zostanie na pewno zapamiętany. Można także wtedy zrobić jakieś drobne upominki dla najmłodszych domowników swoich pracowników. Takie drobne upominki świąteczne dla pracowników i ich rodzin to bardzo miłe gesty. Można także wtedy zorganizować nawet występ Świętego Mikołaja dla najmłodszych. Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, w którym warto, jest się zbliżyć do swoich pracowników.

Kiedy zamawiać takie prezenty?

Grudzień jest miesiącem, w którym wszystkie firmy, chcą zamawiać prezenty dla swoich pracowników i kontrahentów. Dlatego też warto już wcześniej o tym pomyśleć, by takie prezenty mogły dojść na czas. Jeśli wiemy, w który konkretny dzień będziemy dawać pracownikom takie paczki, to można już zamówienie zrobić nawet z końcem listopada. Będziemy mieć wtedy pewność, że wszyscy nasi pracownicy dostaną swoje kosze prezentowe i nikt nie zostanie pominięty.

Kiedy organizować wręczanie koszy prezentowych ?

Firmowe wigilie są robione najczęściej w ostatni weekend przed świętami Bożego Narodzenia. Wtedy też pracownicy mogą swobodnie przyjść na taką uroczystą kolację i otrzymać najlepiej od samego szefa takie upominki. Niektóre firmy robią wigilię pracowniczą nawet dwudziestego trzeciego grudnia, jednak istnieje wtedy ryzyko, że większość pracowników może nie przyjść. Jest to już na tyle gorący okres przed samymi świętami, że większość pracowników będzie już przygotowywać świąteczne dania na wigilię w swoim domu. Dawanie upominków dla swoich pracowników to tradycja, którą warto podtrzymywać.

Waluty

PACZKI I PREZENTY ŚWIĄTECZNE DLA FIRM          tel. 91 421 3677, mail: zapytania@promoshop.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl