Dla seniora

SENIOR BOX - PREZENTY DLA PRZYSZŁYCH EMERYTÓW

Wręczanie prezentów w pracy pozwala pokazać, że dana osoba jest ważna w firmie i że jej praca została zauważona. Okazją ku temu może być nie tylko duża zasługa w pracy czy urodziny, ale także odejście na emeryturę. Wręczając drobny upominek na odchodne można pokazać byłemu pracownikowi, że jego praca została doceniona.

Po co wręczać prezenty?

Już od dawna stosunek pracy postrzega się nie tyle jako najem pracy, ile najem pracownika. Oznacza to, że liczą się nie tylko czynności wykonywane przez daną osobę i efekt, ale jej praca jako całość – osobowość, atmosfera w firmie i starania. Stąd też warto pożegnać się z osobą przechodzącą na emeryturę w odpowiedni sposób, okazując wdzięczność za spędzone lata czy traktując ten prezent jako podsumowanie współpracy. Nawet drobny upominek może sprawić, że były pracownik zapamięta pracę i panującą w niej atmosferę jeszcze lepiej, a przede wszystkim poczuje się doceniony.

Jakie prezenty dla emerytów będą najlepsze?

Prezenty trafione i najbardziej zapadające w pamięci to zwykle te nawiązujące do konkretnych zainteresowań, pasji czy po prostu rzeczy przydatne w życiu konkretnej osoby. Prezent dla emeryta również powinien być więc dopasowany do jego zwyczajów, planów czy codziennego stylu życia. To gwarancja nie tylko sprawienia prezentu, który nie wyląduje zapomniany w kącie, ale także pokazania, że dana osoba jest traktowana indywidualnie i prezent został kupiony specjalnie z myślą o niej. Dla jednej osoby może to być whisky czy dobre wino, czyli prezent bardzo klasyczny. Świetnie sprawdzają się także sentymentalne prezenty dla odchodzących na emeryturę - można sprawić pracownikowi zdjęcie w ramce czy statuetkę z grawerem przypominająca o zasługach pracy. Nie bez znaczenia jest także sposób zapakowania prezentu – opakowanie powinno być równie eleganckie i dopracowane, co sama zawartość. Giftboxy to miejsce, w którym dostępna jest szeroka oferta prezentów dla emerytów – od tych najbardziej klasycznych, po te nieco mniej oczywiste. Wszystkie z nich są też elegancko zapakowane, zgodnie z zasadą, że w prezentach liczy się nie tylko wnętrze, ale i pierwsze wrażenie.

 

PREZENTY NA ŻYCZENIE Składamy paczki świąteczne dla firm, firmowe prezenty świąteczne dla klientów na Święta. WYSYŁKA DO KLIENTÓW!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl