Opcje przeglądania
Cena netto
  • od
    do

Prezenty firmowe na święta

  • promocja
  • promocja

Zestawy prezentowe dla firm - dlaczego warto je wręczać?

W biznesie istnieje wiele pisanych i od dawna ustalonych zasad, jednak to tak naprawdę wszelkie uprzejmości, gesty oraz normy, które nie są do końca sprecyzowane i obostrzone prawem, mają często jeszcze większe znaczenie dla budowania relacji. Jedna z nich dotyczy wręczania prezentów z okazji na przykład świąt Bożego Narodzenia albo Wielkanocy. Co warto wiedzieć na ten temat? Poniżej garść inspirujących informacji.

Niepisana etykieta w biznesie

Czy prezenty firmowe na święta wręczone na przykład pracownikom, największym kontrahentom i biznesowym partnerom, odbiorcom czy dostawcom usług, są niezbędne do utrzymania prawidłowych relacji biznesowych? Oczywiście nie, ale z pewnością pozostają w dobrym tonie i nie zaszkodzą. Wręczane pracownikom, mogą zbudować większą lojalność i przywiązanie do firmy. Dla ludzi sporo znaczenie mają wszelkie pozamaterialne gratyfikacje, które związane są z pracą, ale równie ważne są te materialne, dzięki którym podnosi się jakość życia. Dlatego właśnie na świąteczne paczki każdy patrzy łaskawym okiem, podobnie jak na firmowe imprezy i spotkania integracyjne.

Kogo ucieszą prezenty świąteczne biznesowe?

Świąteczne prezenty wręczane kontrahentom i partnerom biznesowym to doskonały gest, będący rodzajem podziękowania za dotychczasową współpracę, który jednocześnie wyraża nadzieję na dalszą jej kontynuację. Prezenty dla zupełnie nowych podmiotów to natomiast sposób na reklamę, na pokazanie się i przyciągnięcie uwagi, co w biznesie również ma niebagatelne znaczenie.

Waluty

PACZKI I PREZENTY ŚWIĄTECZNE DLA FIRM          tel. 91 421 3677, mail: zapytania@promoshop.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl