dla pracowników

JAK WYBRAC PREZENTY DLA PRACOWNIKÓW

W wielu firmach przychodzi czasem moment, w którym wypada obdarować pracowników odpowiednimi, mniejszymi lub większymi prezentami, czy upominkami. Nie zawsze jest jednak łatwo wybrać coś odpowiedniego. Czym kierować się przy wyborze prezentów i jak uniknąć wpadek. Wybór warto przemyśleć. Dobrze dobrane prezenty mogą znacznie zwiększyć motywację do pracy i sympatię do kierownictwa firmy – a to często przekłada się na realny zysk.

Prezenty dla pracowników na bardziej formalne okazje

W firmie może zdarzyć się wiele formalnych okazji, które pracodawca może chcieć uczcić przez ofiarowanie pracownikom prezentów. Po pierwsze są to sytuacje, które dotyczą wszystkich, jak na przykład jubileusze firmy, czy osiągnięcie rekordowych wyników. Często praktykuje się wręczanie pracownikom z tej okazji paczek, na które składają się wysokiej jakości produkty, jak kawa, herbata, słodycze i im podobne. Dobrym pomysłem są również firmowe gadżety dla pracowników, aczkolwiek powinny być one raczej tylko dodatkiem do zasadniczych prezentów. W niektórych firmach wręcza się również prezenty z okazji awansu, czy osiągnięcia jakiegoś zawodowego sukcesu. Doświadczenie pokazuje jednak, że pracownicy najbardziej cenią sobie w takich sytuacjach podwyżkę. Bardziej wartościowe prezenty w dobrym tonie jest wręczać pracownikom odchodzącym z pracy, na przykład na emeryturę.

Upominki dla pracowników na okazje nieformalne

Praca w większej grupie ludzi to również cała masa sytuacji nieformalnych. Bardzo często pracownicy składają się na prezenty na urodziny, czy imieniny. Jeżeli pracodawca weźmie udział w takiej składce, to na pewno zaskarbi sobie sympatię pracowników. Nieco większe prezenty wręczane są często ze specjalnych okazji, jak ślub, czy narodziny dziecka. W wielu polskich firmach przyjęło się, że pracodawca wręcza pracownikom prezent na święta. Prezentem takim może być oczywiście również specjalna, świąteczna premia wypłacana w grudniu. Często zwyczaj ten zastępowany jest urządzaniem firmowych imprez z tej okazji.

Prezent dla pracownika

drobne upominki dla pracowników

 

 

 

 

GIFTBOXY NA ŻYCZENIE: Składamy kosze, prezenty, paczki, welcome pack, baby box na okazje biznesowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl