Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Przyjście na świat nowego członka rodziny jest zawsze wielkim wydarzeniem dla rodziców, ich bliskich, a także znajomych. Jest to czas, w którym liczy się tylko maleństwo i jego dobro. Każdy chce w tym ważnym momencie choć trochę wkraść się w łaski małego człowieczka, dlatego prezentom i upominkom nie ma końca. Coraz bardziej popularne w ostatnich czasach stają się zestawy prezentowe, które wręcza się rodzicom z okazji narodzin ich potomstwa. Akcesoria takie stały się hitem wśród firm, które wręczają takowe drobne upominki swoim pracownikom, którzy doczekali się narodzin dziecka, a także wśród urzędów, które chcąc zdobyć sympatię swoich mieszkańców, obdarowują ich takimi prezentami.

Baby box Baby box'y lub po prostu zestawy upominkowe dla noworodka, to nowy trend wśród znajomych, pracowników firm lub urzędów. Kolejne instytucje chcąc zaskarbić sobie względy młodych rodziców decydują się na wręczenie im właśnie baby box'a. Są to specjalnie znakowane wyprawki dla dzieci, które w swoich zestawach zawierają różnorodne artykuły niezbędne dla noworodka. Zazwyczaj w skład takiego podarunku wchodzą artykuły do codziennej pielęgnacji, takie jak oliwki, chusteczki czy pieluszki, a także akcesoria dziecięce lub zabawki. Poszczególne elementy zestawu znakowane są logo danej firmy czy urzędu, w ten sposób reklamując daną instytucję. Oprócz produktów dla niemowląt baby box zawiera zazwyczaj także list gratulacyjny, adresowany do świeżo upieczonych rodziców.

Czy warto dawać prezent powitalny dla noworodka?

Nie ma na świecie chyba nikogo, kto choć trochę nie lubiłby dostawać podarków. Każdy otrzymany upominek wywołuje uśmiech i jest miłym akcentem w każdej znajomości, chociażby tej powierzchownej. Można wysunąć stwierdzenie, że przecież noworodek i tak nie wie, jakie prezenty i od kogo otrzymał. Ale bez obaw. Wiedzą to doskonale rodzice. Ci choć trochę oszołomieni nową rolą, często są mile zaskoczeni i bardzo wdzięczni za każdy upominek skierowany w stronę ich potomstwa. W ten sposób wiedzą, że ktoś o nich pamięta i także cieszy się ich szczęściem. Jest to niebanalny sposób na wręczenie gratulacji i okazanie serdeczności swoim pracownikom czy mieszkańcom danej gminy lub miasta.

Sposób doręczenia

W przypadku wystosowania takowego upominku przez urząd jest on najczęściej dostarczany pocztą. W przypadku chęci obdarowania takim prezentem pracownika baby box także może zostać wysłany pocztą lub wręczony osobiście. Tu należy jednak pamiętać, iż czas tuż po urodzeniu dziecka nie jest dobrym momentem na wizyty szefostwa lub kolegów z pracy. To czas tylko dla rodziny, dlatego takie wizyty należy odłożyć na późniejszy czas.

Gdzie zamówić baby box?

Na stronie internetowej www.giftboxy.pl w zakładce wyprawki firma oferuje klientom szereg zestawów, które skierowane są dla noworodków. Każdy z nich jest unikatowy i możliwe jest opatrzenie go dowolnym logo. Ceny zestawów różnią się w zależności od ilości produktów dostępnych w danym boxie. Artykuły są najwyższej jakości i spełniają wszelkie potrzebne normy. Pakiety powitalne dla noworodków to coraz popularniejszy trend wśród różnych instytucji. Drobny gest, który wiele znaczy i może spowodować wiele radości, to zawsze dobry sposób na okazanie szacunku i złożenie gratulacji.

Nowości
Zestaw Łakociami Podany - Paczki Świąteczne
Zestaw Łakociami Podany - Paczki Świąteczne
190,28 zł 154,70 zł
szt.
Zestaw Łakoci - Paczki świąteczne
Zestaw Łakoci - Paczki świąteczne
166,30 zł 135,20 zł
szt.
Kuferek Cytrynowy - Paczki świąteczne
Kuferek Cytrynowy - Paczki świąteczne
94,34 zł 76,70 zł
szt.
Kufer Kryształowy - Paczki świąteczne
Kufer Kryształowy - Paczki świąteczne
402,95 zł 327,60 zł
szt.
Kufer Niecodzienny - Paczki świąteczne
Kufer Niecodzienny - Paczki świąteczne
439,73 zł 357,50 zł
szt.
Zestaw Z Karafką - Paczki świąteczne
Zestaw Z Karafką - Paczki świąteczne
190,28 zł 154,70 zł
szt.
Zestaw Marcepanowy - Paczki świąteczne
Zestaw Marcepanowy - Paczki świąteczne
148,71 zł 120,90 zł
szt.
Zestaw Z Czerwoną Porzeczką - Paczki świąteczne
Zestaw Z Czerwoną Porzeczką - Paczki świąteczne
169,49 zł 137,80 zł
szt.
Waluty

BOXY I PREZENTY NA ŻYCZENIE Składamy paczki świąteczne dla firm, firmowe prezenty świąteczne dla klientów na Święta. WYSYŁKA DO ODBIORCÓW!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl