Opcje przeglądania
Cena netto
  • od
    do

Prezent dla pracownika

Giftbox G5 - Prezent dla pracownika Giftbox G5 - Prezent dla pracownika
113,01 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Giftbox G1 - Prezent dla pracownika Giftbox G1 - Prezent dla pracownika
80,49 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Giftbox G2 - Prezent dla pracownika Giftbox G2 - Prezent dla pracownika
88,62 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Giftbox G3 - Prezent dla pracownika Giftbox G3 - Prezent dla pracownika
88,62 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Giftbox G4 - Prezent dla pracownika Giftbox G4 - Prezent dla pracownika
96,75 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Giftbox S4 - Prezent dla pracownika Giftbox S4 - Prezent dla pracownika
96,75 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Giftbox S5 - Prezent dla pracownika Giftbox S5 - Prezent dla pracownika
88,62 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Giftbox B - Prezent dla pracownika Giftbox B - Prezent dla pracownika
80,49 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Giftbox S1 - Prezent dla pracownika Giftbox S1 - Prezent dla pracownika
88,62 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Giftbox S2 - Prezent dla pracownika Giftbox S2 - Prezent dla pracownika
104,88 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Giftbox S3 - Prezent dla pracownika Giftbox S3 - Prezent dla pracownika
96,75 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Giftbox ZM5 - Prezent dla pracownika Giftbox ZM5 - Prezent dla pracownika
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Prezent dla pracownika to okazja zbudowania lub naprawienia relacji

Prezent dla pracownika to jest coś, co każdy szef z pewnością powinien zaoferować swojemu podwładnemu. To na co powinno się zwrócić uwagę to jest to, żeby tego typu prezent był przemyślany i żeby można było do tego właśnie prezentu wracać co jakiś czas.

Dobry pracownik to jest coś, na co nie mogą liczyć wszyscy pracodawcy. W dzisiejszych czasach coraz rzadziej zdarza się, że pracownikowi można zaufać i, że jest on lojalny. Tym bardziej gdy zdarzy się, że któryś z naszych pracowników jest nam oddany, powinniśmy mu za to podziękować i pokazać, że go doceniamy. Bowiem nie ma nic lepszego niż widok wdzięcznego szefa za ogrom pracy, jaką wkładamy każdego dnia w jego przedsiębiorstwo.

Oryginalne i spersonalizowane prezenty dla pracownika

Prezenty dla pracownika biurowego znajdujące się na naszej stronie internetowej są niezwykle wyjątkowe, piękne oraz eleganckie. Są one także dostępne w przystępnej dla każdego cenie, także każdy może sobie na zakup tego typu produktów pozwolić. Ponadto gdy mają Państwo tylko na to ochotę, mogą Państwo spersonalizować swoje prezenty. Dzięki takiemu rozwiązaniu pracownik z pewnością poczuje się wyjątkowy i zobaczy, że ten prezent akurat był stworzony dla niego. Nasze prezenty dla pracownika są wręcz idealne zarówno na imieniny, urodziny, jak i na każdą inną okazję. Warto jest się zainteresować tego typu produktami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego, a w razie jakichkolwiek pytań warto jest skontaktować się z nami na numer telefonu podany na naszej stronie internetowej.

Jak działają prezenty dla pracownika?

Praca to takie miejsce, gdzie spędzamy większość swojego czasu. Współpracownicy stają się naszymi przyjaciółmi. Warto więc dbać o to, aby nasze relacje były co najmniej poprawne. Specjalne okoliczności takie jak: urodziny, awans, jubileusz, wygrana w konkursie to idealna okazja na prezent dla pracownika, szefa, klienta. Nie od dziś wiemy, że upominki dla pracowników pomagają tworzyć pozytywną relację. Prezenty dla pracowników pozwalają na budowanie relacji.

Na jakie okazje dobre jest prezent dla szefa?

W zależności od okoliczności są świetnym pomysłem na świętowanie urodzin i awansu, uhonorowanie, podziękowanie za wspólne lata pracy, wyrazy uznania. Wręczenie prezentu, nawet drobnego upominku pomaga budować relacje między pracownikami a firmą lub firmą a klientami - jest to bowiem skuteczna, wartościowa i dobrze przyjmowana w biznesie forma wyrażania wdzięczności.

Kultura dawania prezentów w firmie ciągle się rozwija i można dostrzec jej stale rosnące przełożenie na zadowolenie. Prezenty dla pracowników mogą być nie tylko miłym dodatkiem do pensji, ale przede wszystkim dobrym sposobem na stworzenie i utrzymanie dobrej atmosfery w pracy.

Prezenty mają również kluczowe znaczenie w docenianiu zaangażowania w pracę, wkładu energii i starań w wykonywaniu służbowych obowiązków. Upominki zatem mają duży wpływ na motywację do kolejnych zadań. Prawidłowe funkcjonowanie firmy zapewniają pracownicy. Bez pracowników firmy by nie istniały. Ich pracę i trud należy więc docenić - im większe zadowolenie pracy, tym większa efektywność pracownika.

Zawsze jest jakaś okazja do świętowania 

Dlatego warto wszelkie sukcesy świętować. Gdy pracownik ma urodziny również warto o tym pamiętać - pracownik czuje się wówczas doceniony i ma świadomość, że jest ważny dla firmy. Świętowanie i okazanie wdzięczności można wyrazić właśnie przez prezenty. Pamiętajmy, że nawet drobny, spersonalizowany upominek sprzyja przyjaznej atmosferze w pracy.

Jakie powinny być prezenty dla pracowników

To, że prezenty sprzyjają przyjaznej atmosferze w pracy to wiemy, ale jaki prezent będzie odpowiedni? Z jakiego prezentu pracownik powinien być zadowolony? Świetnym pomysłem są kosze upominkowe. Kosze zawierają delikatesy, smakołyki, kawę, herbatę, czekoladę, czekoladki, słodkości, alkohol i gadżety typu zestaw do wina, szkło, filiżanki. Kosze okolicznościowe są naprawdę dobrym rozwiązaniem, ponieważ to my decydujemy, jaka będzie zawartość. Możemy więc skomponować kosz według upodobań pracownika i dorzucić coś od siebie. Kosze upominkowe nie tylko cieszą oko, ale również żołądek.

W zależności od upodobań pracownika kosz upominkowy możemy wypełnić słodyczami, kawą i herbatą lub produktami alkoholowymi. Możemy dorzucić coś spersonalizowanego - np kubek lub kufel z imiennym nadrukiem, dzięki czemu prezent nie będzie w dużym stopniu formalny. Kosze upominkowe aktualnie cieszą się dużym zainteresowaniem. Jest to bowiem prezent, który zadowoli każdego. Nie jest to z pewnością prezent, który pracownik odstawi na biurku o nim zapomni. Z pewnością artykuły spożywcze pracownik wykorzysta, a spersonalizowany prezent będzie mu przypominał o miłym wydarzeniu w miejscu pracy.

Waluty

BOXY I PREZENTY BIZNESOWE DLA FIRM                  tel. 91 421 3677, mail: zapytania@promoshop.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl