Prezent na 25 lecie firmy 0
Prezent na 25 lecie firmy

Prezent na 25 lecie firmy

Szykuje się 25 lecie firmy, w której pracujesz? Pragniesz docenić pracodawców oraz współpracowników, a także uczcić wspólne sukcesy? Sprawdź pomysły na prezent na 25 lecie firmy.

Przyjęcie

Jeżeli nikt inny nie rozpoczął takich działań, najlepszym prezentem będzie organizacja imprezy jubileuszowej. Nie musisz trzymać się konwencji. Może zorganizujesz ciekawy wypad w góry czy nad morze? Możesz poprosić o wsparcie kadry zarządzającej, lub swoich współpracowników. Zastanów się nad motywem przewodnim. Niech to będzie coś, co wiąże się z waszym przedsiębiorstwem, ale nie jest tak oczywiste. Da to pole do przełamania schematów i zacieśnienia więzi. Świetnie wpłynie a budowanie zespołu.

Co dać pracownikom?

Najlepszym i najbardziej wartościowym prezentem, aby docenić wieloletnich i zasłużonych pracowników, będzie awans lub podwyżka. Niestety nie każda firma może sobie na to pozwolić. Zwłaszcza, że w tak ważnym okresie jest wiele wydatków. Możesz zlecić firmie zewnętrznej przygotowanie drobnego (lub z większym rozmachem) przyjęcia czy przygotowania paczuszek z prezentami - Giftboxów. Jeżeli twoja firma nie jest bardzo duża, a każdego pracownika dobrze znasz, podaruj mu spersonalizowane prezenty lub dołącz do nich specjalne podziękowania.

Komentarze do wpisu (0)

Waluty

INFO@PROMOSHOP.PL

 

tel. 91 421 3677
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl