Świąteczne

FIRMOWE PREZENTY ŚWIĄTECZNE

W wielu firmach, biurach i zakładach pracy okres świąteczny to wyjątkowy czas. Szefowie starają się w tym czasie w wyjątkowy oraz oryginalny sposób podziękować swoim pracownikom, kontrahentom, dostawcom oraz klientom za całoroczną współpracę, zaufanie oraz dobry kontakt. Jakie firmowe prezenty świąteczne są obecnie na czasie? Co można zamówić na zbliżające się święta? Podpowiadamy poniżej.

Drobiazgi z logo firmy

W zależności od statusu firmy (środków, którymi ona dysponuje oraz ilości pracowników), właściciele starają się w świątecznym czasie zamówić choć drobne gadżety, które będą świetnym prezentem. Ostatnio, bardzo modne są t-shirty z logo firmy, czapeczki czy słodkie czekoladki lub cukierki, na których opakowaniu widnieje logo, nazwa lub motto danego przedsiębiorstwa. Taki o to prezent można podarować pracownikom, którzy na co dzień pracują w danej firmie oraz wszystkim kontrahentom czy współpracownikom jako wyraz szacunku i zachęta do dalszej współpracy. Praktyczne akcesoria Niektórzy właściciele firm stawiają w tej kwestii na praktyczne akcesoria. Firmowe prezenty świąteczne mogą bowiem opierać się na kalendarzach, notatnikach, długopisach. Dobrze, gdy wszystko jest opatrzone logo danej firmy oraz np. życzeniami świątecznymi. Taki drobiazg to nie tylko świetny upominek, ale i "wizytówka" firmy, która uchodzi za profesjonalną, godną współpracy. Zdecydowanie warto na to zwrócić uwagę, gdyż takie gadżety nie wymagają wielu wkładów finansowych, a przyjemność obdarowanych jest gwarantowana.

 

 

PREZENTY NA ŻYCZENIE Składamy paczki świąteczne dla firm, firmowe prezenty świąteczne dla klientów na Święta. WYSYŁKA DO KLIENTÓW!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl