Opcje przeglądania
Cena netto
  • od
    do

Paczki pracownicze

Paczki pracownicze - abc reacji z ludżmi w firmie

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku, kojarzony z rodzinnymi chwilami, prezentami, czy pojednaniami przy rodzinnym stole. Nie warto jednak ograniczać się jedynie do rodziny, bo wprowadzenie odpowiedniego nastroju do naszej firmy, poza budowaniem relacji, może wpłynąć pozytywnie również na produktywność, a więc przyszłe wyniki pracowników.

Święta w firmie - paczki pracownicze

Jedną z najlepszych metod, by dołożyć cegiełkę do udanych świąt każdego pracownika, jest niespodziewana premia finansowa. Bonus tego typu jest najbardziej oczekiwanym przez pracowników prezentem, a wielu pracodawców chętnie decyduje się na takie rozwiązanie, chcąc poprawić morale w swojej firmie. Jednak nie warto ograniczać się jedynie do grubszej koperty, czy większego przelewu, a dodać fizyczny, spersonalizowany pod pracownika prezent.

Ile to kosztuje?

Prezenty dla pracowników wcale nie muszą być drogie, natomiast ważne jest, żeby dobrze pasowały do danego pracownika. Tak więc np. dział księgowy może otrzymać kubki do kawy czy notesy, a pracownicy działu IT dysk przenośny. Przedmioty tego typu mogą dodatkowo nawiązywać do danej firmy, a więc posiadać logo firmy w edycji świątecznej. Chodzi o to, że prezent był przydatny na co dzień, również poza firmą i zapadł pracownikom w pamięć poprzez nawiązanie do świąt. Taki zabieg może zdecydowanie ocieplić wizerunek naszej firmy.

Odpowiednia oprawa - opakowanie

Poza samym prezentem bardzo ważne jest odpowiednie zapakowanie prezentów. W okresie świątecznym wszyscy jesteśmy bardzo zabiegani i raczej nie myślimy o prezencie od naszego pracodawcy. Dlatego też taka paczka potrafi być miłym zaskoczeniem, a jeśli jest ciekawie zapakowana i np. posiada spersonalizowaną pod każdego pracownika kartkę z życzeniami, to może na długo zapaść w naszą pamięć. Jeśli wiemy, że pracownik ma dzieci, to warto do prezentu dorzucić trochę słodkości z jasną informacją, że są dla dzieci, a to z pewnością sprawi, że zyskamy w oczach pracownika i jego rodziny. Dobrze spersonalizowany prezent może stać się miłą, coroczną, tradycją w domu każdego pracownika.

Paczki nie tylko na Święta

Prezenty dla pracowników poprawiają wizerunek firmy, pozwalają budować relacje, a nawet pomagają budować markę poprzez umieszczanie na prezentach np. loga. Dlatego nie warto ograniczać się jedynie do Świąt Bożego Narodzenia i wykorzystać również inne okazje jak Wielkanoc czy nawet urodziny pracownika.

Waluty

PACZKI I PREZENTY ŚWIĄTECZNE DLA FIRM          tel. 91 421 3677, mail: zapytania@promoshop.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl