Opcje przeglądania
Cena netto
  • od
    do

Paczki dla pracowników na Święta

Paczki dla pracowników na Święta

Czas świąteczny ma w sobie pewną magiczną moc, gdy większość z nas zapomina o wielu sporach oraz konfliktach z innymi osobami i tym samym stajemy się dla siebie bardziej wyrozumiali oraz mili. Święta Bożego Narodzenia to jedna z tych niewielu chwil w roku, gdy możemy je w końcu spędzić z naszą rodziną, a żadne obowiązki nie będą nam zazwyczaj w tym przeszkadzać. Jednak nie powinniśmy zapominać również o tym, że okres świąteczny jest bardzo ważny także dla każdego pracodawcy. Zatem w jaki sposób można go wykorzystać?

Paczki dla pracowników na święta doskonałym pomysłem

Aby święta były bardziej przyjemne, każdy pracodawca może się do tego przyczynić przyznając nie tylko premię, ale przykładowo paczki na święta. Jest to doskonały sposób aby zmotywować cały zespół. Takie paczki wbrew pozorom wcale nie muszą być bardzo drogie, a to właśnie dzięki nim motywacja każdego pracownika z osobna wzrasta. Powinniśmy pamiętać także o tym, że bardzo ważne jest budowanie zespołu, jak również wspólnych celów i ambicji. To właśnie dzięki takim paczkom mamy możliwość stworzenia naprawdę dobrych relacji w pracy, jak również możemy pielęgnować piękny zwyczaj obdarowywania się prezentami. Nie powinniśmy zapominać także o tym, że taka paczka może stanowić dodatkowe, często bardzo atrakcyjne wynagrodzenie za całoroczną pracę. Z pewnością każdy pracownik, który w okresie świątecznym otrzyma od nas tego typu podarek będzie z tego bardzo zadowolony i tym samym jego wyniki w przyszłym roku znacznie się poprawią.

Idealny prezent na święta

Największa przyjemność dla pracowników to niespodziewana nagroda pieniężna, rzeczowa, bonus lub paczki dla pracowników z okazji różnego rodzaju świąt, np. Wielkanocnych, Bożego Narodzenia, Mikołajki i innych. Dzięki takim niespodziankom również przedsiębiorca może zrobić sobie reklamę dzięki temu, że paczki dla pracowników z nadrukiem mogą być kojarzone z danym pracodawcą. Dobre skojarzenie z daną firmą zawsze przynosi wymierne korzyści, ponieważ ludzie chętniej doceniają codzienną pracę lub wydajność pracy zaczyna wzrastać na wyższy poziomi pod względem jakościowym lub ilościowy. 

Paczki dla pracowników z logo to alternatywa lub uzupełnienie tych z nadrukiem

Opakowanie takiej niespodzianki może być w formie kartonika, pudełeczka, torebeczki itp. Piękne estetyczne opakowanie z nadrukiem lub posiadające logo podnosi walory estetyczne całej ukrytej zawartości. Drobne słodkości, łakocie, perfumy, biżuterii, buteleczka whisky czy wina opakowane w formie paczki dla pracowników z nadrukiem czy paczki dla pracowników z logo na pewno będą się wyróżniać z pośród innych otrzymanych podarunków. Dzięki temu pracownicy czują się bardziej docenieni i dowartościowani.

Dlaczego oprawa wizualna jest ważna?

To dzięki wizualnej informacji i odpowiednio dobranej reklamie pozostanie długo w pamięci, każdego pracownika oraz członka jego rodziny. To rodzaj medialnego przedstawienia i wyrażenia intencji pracodawcy względem pracowników, dzięki którym czują się w jakiś sposób wyróżnieni. Paczki takie stają się wówczas cichą kryptoreklamą dzięki rozpowszechnianiu się informacji zawartej na logo lub nadruku. Odpowiednio dobrana kolorystyka i forma nadruku, znaku firmowego, adnotacji, intencji spowoduje utrwalenie się w pamięci obrazu z otrzymanego podarunku. Paczki dla pracowników mogą być przekazywanie kilka razy w roku co na pewno utrwali w świadomości miły, piękny i wdzięczny gest pracodawcy, który zostanie doceniony przez każdego pracownika. Takie podarunki budują długotrwały image firmy, co przedkłada się na pozycję i rankingi w notowaniach firm dbających o pracownika.

Waluty

PACZKI I PREZENTY ŚWIĄTECZNE DLA FIRM          tel. 91 421 3677, mail: zapytania@promoshop.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl