Kosze

 

Oryginalne kosze prezentowe - gwarancja udanego prezentu!

Szczególne okazje wymagają szczególnej oprawy - zwłaszcza, jeśli chcemy docenić bliską nam osobę. Na pomoc w przygotowaniu takiej niespodzianki mogą przyjść specjalne kosze okolicznościowe, które nie tylko cieszą oko, ale również zadowalają żołądek. Można w nich znaleźć kompozycje różnorodnych produktów, dzięki którym przeprosisz, podziękujesz lub złożysz najlepsze życzenia - po prostu wyrazisz swoje uczucia.

Coś specjalnego dla szefa.

Dobra atmosfera w pracy to bardzo często zasługa szefa. W małych firmach relacje na poziomie szefostwo-pracownik są bardziej zażyłe, niż w dużych firmach, jednakże w każdej pracy warto zadbać o jak najlepsze stosunki ze swoim przełożonym. Z racji, że szef to też człowiek, to i on obchodzi urodziny, imieniny lub rocznice pracy na danym stanowisku. Z takich okazji doskonałym pomysłem będzie wręczenie mu kosza upominkowego, który będzie wyrazem pamięci, uznania i szacunku.

Z pewnością ucieszą go wybrane specjalnie pod jego preferencje produkty, którymi zachwyci podniebienie i poczuje, że stworzył naprawdę świetny zespół. Kosze delikatesowe dla szefa mogą zawierać dobrej jakości słodycze oraz alkohol. Takie klasyczne połączenie jest bardzo bezpieczne i powinno zadowolić każdego amatora przyjemnych chwil. Jeśli jednak wiemy, że nasz szef nie pije alkoholu, możemy zamienić szklane butelki z napojami procentowymi na świeżą, dobrą gatunkowo kawę lub rzemieślnicze soki, miody czy inne wyroby. Pięknie zapakowane kosze prezentowe podkreślą wyjątkową okazję, jaką są urodziny szefa lub inną ważną dla niego i pracowników okazję.

Pracowników też należy doceniać

Firmę tworzy nie tylko sam szef. W prawidłowym rozwoju i funkcjonowaniu działalności pomaga mu przede wszystkim ogół pracowników - tych pośrednio i bezpośrednio podległych. Ich pracę, wkład, trud i zaangażowanie należy doceniać nie tylko sprawiedliwym wynagrodzeniem, ale także innymi zachętami i upominkami. Wszelkie duże sukcesy czy awanse warto świętować. Z tego też powodu można zainwestować w oryginalne kosze upominkowe, dzięki którym możliwe jest przekazanie gratulacji i wyrazów docenienia wysiłku włożonego w powodzenie biznesu.

Wśród pracowników, którzy współpracują ze sobą bezpośrednio w jednym zespole czy dziale bardzo często zawiązują się silniejsze relacje. Wtedy urodzinowe świętowanie chce się podkreślić wyjątkowym prezentem, który wyrazi sympatię i uznanie. Znakomitym rozwiązaniem w takich sytuacjach są kosze delikatesowe złożone z wysokiej jakości delikatesów. Możliwe jest skorzystanie z gotowych przykładowych zestawów upominkowych lub stworzenie indywidualnego, spersonalizowanego kosza, który będzie zawierał wybrane produkty oraz ozdoby. Klasyczne kosze wiklinowe, ozdobne kartonowe pudełka, szklane słoiki czy drewniane szkatułki - wszystkie te opcje są bogato przyzdobione kokardami, wstążkami czy kwiatami. Tego typu upominki nadają się także do wręczenia z okazji przejścia na emeryturę lub odejścia z pracy.

Świąteczne prezenty dla klientów

Święta nieodzownie kojarzą się z prezentami - szczególnie te Bożego Narodzenia. Firmy, które w swojej misji mają dbałość o klientów, szczególnie mocno mogą być zainteresowane koszami świątecznymi dla swoich partnerów w biznesie. Jest to oznaka nie tylko docenienia i szacunku do klienta, ale także podziękowanie za owocną współpracę i wyrażenie chęci do kontynuacji wspólnych działań. Prezenty biznesowe na święta mogą mieć formę koszów zawierających gadżety reklamowe, artykuły spożywcze czy wyroby rzemieślnicze, a także wiele innych rodzajów upominków. Świąteczne prezenty firmowe spełniają także funkcję reklamy i marketingu. Można w nich umieścić próbki własnych produktów, z których produkcji słynie firma.

Kosze okolicznościowe dla kontrahentów mogą być także wręczane bez większej okazji - wyrażając tym samym zaufanie dla partnerów biznesowych. Słodki poczęstunek w postaci pralinek czy ciasteczek w parze z dobrej jakości kawą i herbatą może utrwalić stosunki biznesowe i wzmocnić wizerunek firmy. Szczególne okazje w pracy Nadszedł czas okrągłego jubileuszu w firmie? Udało się pozyskać kluczowego klienta? A może inna okazja, która wywołuje radość i świętowanie całej firmy? Niezależnie od okazji znakomitym pomysłem są kosze upominkowe dla wszystkich pracowników. W końcu świętowanie nie powinno się obejść bez butelki szampana, słodkiej czekolady czy filiżanki dobrej kawy. Ekskluzywne kosze okolicznościowe doskonale sprawdzą się w momencie, kiedy obchody rocznicy muszą być realizowane w domu - dostarczenie zestawu do świętowanie pod same drzwi to z pewnością nie lada zaskoczenie i niespodzianka.

Z czego składają się kosze prezentowe?

Wiele firm zastanawia się często, w jaki sposób może obdarować swoich pracowników, współpracowników, klientów, kierowników mając daną okazję na przykład jubileusz, awans, czy też święta. Coraz częściej różne przedsiębiorstwa decydują się na kosze prezentowe, które są pięknie wykonane, a w swym wnętrzu skrywają różnego rodzaju delikatesy, kawę, czekolady, praliny, a nawet alkohol itd. To, co będą zawierały kosze upomnikowe, można oczywiście ustalić, tak, aby zawartość ucieszyła osobę obdarowywaną lub trafiła w gust klientów.

Kosze prezentowe dla firm - jak wyglądają?

Przede wszystkim są bardzo gustowne i eleganckie. Wykonane są ze smakiem, z materiałów wysokiej jakości. Najpopularniejsze są kosze wiklinowe, które nadają się na każdą okazję. Można je dekorować na wiele sposobów i za każdym razem robią duże wrażenie, a także sprawiają ogromną radość. Bardzo często kosze upomnikowe zawierają dyskretne emblematy firmy, która taki kosz zamówiła. Dzięki temu osoba, która otrzymuje prezent w takiej formie wie, od kogo i z jakiej okazji kosz dostała. Do kosza może być także dołączony liścik z życzeniami oraz logiem firmy.

Kosze upominkowe - na jakie okazje?

Tutaj nie ma żadnych ograniczeń, co jest pozytywną stroną takiej formy prezentu. Kosze prezentowe nadają się jednakowo podczas jubileuszy, szkoleń, awansów, urodzin, z okazji ślubu, świąt czy też w ramach podziękowań oraz zwykłych spotkań biznesowych. Kosze oczywiście będą się różnić nieco wyglądem, ponieważ ich elementy dekoracyjne będą związane z daną uroczystością lub określonym wydarzeniem. Za przykład mogą tu posłużyć kosze świąteczne. Zazwyczaj są one ozdabiane dekoracjami stricte pasującymi do danego święta. Jeśli będzie to kosz z okazji Bożego Narodzenia, to można się spodziewać w nim małych bombek, skarpet świątecznych, czerwonych wstążek lub figurek w kształcie renifera, czy też aniołka. Natomiast kosze z okazji Wielkanocy będą przyozdobione w pisanki, baranki, brzozowe gałązki. Kosze świąteczne są przeważnie uniwersalne, takie same dla wszystkich pracowników.

Kosze prezentowe - celebrowanie ważnych chwil

Firmy od lat chętnie sięgają po taki rodzaj podarunku, nie tylko dla swoich pracowników, ale także klientów, kontrahentów, szefów. Taka forma docenienia kogoś stała się już swoistą tradycją. W dobrym stylu każdej firmy leży okazanie pewnej wdzięczności osobom związanym z ich działalnością. Dzięki takim podarunkom tworzą się i umacniają relacje, zarówno z pracownikami, jak i klientami. Wszystkie te osoby czują się wyróżnione, uhonorowane. W takiej atmosferze o wiele lepiej się pracuje i służy pomocą.

Kosze upomnikowe często służą także do kruszenia lodów podczas trudnych negocjacji. Ułatwiają start w rozmowach i pokazują, że firma dba o komfort drugiej strony. Wręczanie koszy prezentowych to pewien kanon, który jest miłym gestem przy niemal każdej okazji, dlatego warto o tym pamiętać i nie rezygnować z takiej formy obdarowywania innych osób. Firma dająca coś od siebie i pamiętająca o innych jest odbierana, jako ta pozytywna, profesjonalna.

Jaką zawartość znajdziemy w koszach upominkowych?

To, co znajdziemy w środku, jest dobrej jakości, bo to wskazuje na to, czy firma ma dobry gust i czy o nas dba. W środku koszy prezentowych znajdują się zazwyczaj drobne rzeczy jak kubki, termosy, gadżety na biurko, stolik. Wszystko wykonane jest w sposób dokładny i z wysokiej jakości materiałów. Oprócz tego kosze upominkowe zawierają słodycze, alkohol, kawę, herbatę, czekoladki, cukierki, czyli wszystko to, co pozwala się zrelaksować, poczuć się docenionym. Bez względu na to, na jaką okazję są kosze robione, są one wyjątkowe i sprawiają osobie obdarowanej dużo radości. Firmy coraz częściej decydują się na taką formę docenienia swoich pracowników, klientów, kontrahentów. Kosze prezentowe sprawdzają się również w wielu biznesowych sytuacjach. Mogą być również swoistą reklamą, gdyż firma, która w taki sposób pokazuje, że jest i dba o innych, zostaje na bardzo długo zapamiętana. Kosze prezentowe, upominkowe i świąteczne to uniwersalny sposób na docenienie każdego człowieka.

BOXY I PREZENTY NA ŻYCZENIE Składamy paczki świąteczne dla firm, firmowe prezenty świąteczne dla klientów na Święta. WYSYŁKA DO ODBIORCÓW!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl