Kosze

 

Temat: kosze prezentowe, kosze upominkowe, kosze świąteczne, kosze deikatesowe, kosze okolicznościowe

Oryginalne kosze prezentowe - gwarancja udanego prezentu!

Oryginalne kosze prezentowe - gwarancja udanego prezentu!

Szczególne okazje wymagają szczególnej oprawy - zwłaszcza, jeśli chcemy docenić bliską nam osobę. Na pomoc w przygotowaniu takiej niespodzianki mogą przyjść specjalne kosze okolicznościowe, które nie tylko cieszą oko, ale również zadowalają żołądek. Można w nich znaleźć kompozycje różnorodnych produktów, dzięki którym przeprosisz, podziękujesz lub złożysz najlepsze życzenia - po prostu wyrazisz swoje uczucia.

Coś specjalnego dla szefa.

Dobra atmosfera w pracy to bardzo często zasługa szefa. W małych firmach relacje na poziomie szefostwo-pracownik są bardziej zażyłe, niż w dużych firmach, jednakże w każdej pracy warto zadbać o jak najlepsze stosunki ze swoim przełożonym. Z racji, że szef to też człowiek, to i on obchodzi urodziny, imieniny lub rocznice pracy na danym stanowisku. Z takich okazji doskonałym pomysłem będzie wręczenie mu kosza upominkowego, który będzie wyrazem pamięci, uznania i szacunku. Z pewnością ucieszą go wybrane specjalnie pod jego preferencje produkty, którymi zachwyci podniebienie i poczuje, że stworzył naprawdę świetny zespół. Kosze delikatesowe dla szefa mogą zawierać dobrej jakości słodycze oraz alkohol. Takie klasyczne połączenie jest bardzo bezpieczne i powinno zadowolić każdego amatora przyjemnych chwil. Jeśli jednak wiemy, że nasz szef nie pije alkoholu, możemy zamienić szklane butelki z napojami procentowymi na świeżą, dobrą gatunkowo kawę lub rzemieślnicze soki, miody czy inne wyroby. Pięknie zapakowane kosze prezentowe podkreślą wyjątkową okazję, jaką są urodziny szefa lub inną ważną dla niego i pracowników okazję.

Pracowników też należy doceniać

Firmę tworzy nie tylko sam szef. W prawidłowym rozwoju i funkcjonowaniu działalności pomaga mu przede wszystkim ogół pracowników - tych pośrednio i bezpośrednio podległych. Ich pracę, wkład, trud i zaangażowanie należy doceniać nie tylko sprawiedliwym wynagrodzeniem, ale także innymi zachętami i upominkami. Wszelkie duże sukcesy czy awanse warto świętować. Z tego też powodu można zainwestować w oryginalne kosze upominkowe, dzięki którym możliwe jest przekazanie gratulacji i wyrazów docenienia wysiłku włożonego w powodzenie biznesu. Wśród pracowników, którzy współpracują ze sobą bezpośrednio w jednym zespole czy dziale bardzo często zawiązują się silniejsze relacje. Wtedy urodzinowe świętowanie chce się podkreślić wyjątkowym prezentem, który wyrazi sympatię i uznanie. Znakomitym rozwiązaniem w takich sytuacjach są kosze delikatesowe złożone z wysokiej jakości delikatesów. Możliwe jest skorzystanie z gotowych przykładowych zestawów upominkowych lub stworzenie indywidualnego, spersonalizowanego kosza, który będzie zawierał wybrane produkty oraz ozdoby. Klasyczne kosze wiklinowe, ozdobne kartonowe pudełka, szklane słoiki czy drewniane szkatułki - wszystkie te opcje są bogato przyzdobione kokardami, wstążkami czy kwiatami. Tego typu upominki nadają się także do wręczenia z okazji przejścia na emeryturę lub odejścia z pracy.

Świąteczne prezenty dla klientów

Święta nieodzownie kojarzą się z prezentami - szczególnie te Bożego Narodzenia. Firmy, które w swojej misji mają dbałość o klientów, szczególnie mocno mogą być zainteresowane koszami świątecznymi dla swoich partnerów w biznesie. Jest to oznaka nie tylko docenienia i szacunku do klienta, ale także podziękowanie za owocną współpracę i wyrażenie chęci do kontynuacji wspólnych działań. Prezenty biznesowe na święta mogą mieć formę koszów zawierających gadżety reklamowe, artykuły spożywcze czy wyroby rzemieślnicze, a także wiele innych rodzajów upominków. Świąteczne prezenty firmowe spełniają także funkcję reklamy i marketingu. Można w nich umieścić próbki własnych produktów, z których produkcji słynie firma.

Kosze okolicznościowe dla kontrahentów mogą być także wręczane bez większej okazji - wyrażając tym samym zaufanie dla partnerów biznesowych. Słodki poczęstunek w postaci pralinek czy ciasteczek w parze z dobrej jakości kawą i herbatą może utrwalić stosunki biznesowe i wzmocnić wizerunek firmy. Szczególne okazje w pracy Nadszedł czas okrągłego jubileuszu w firmie? Udało się pozyskać kluczowego klienta? A może inna okazja, która wywołuje radość i świętowanie całej firmy? Niezależnie od okazji znakomitym pomysłem są kosze upominkowe dla wszystkich pracowników. W końcu świętowanie nie powinno się obejść bez butelki szampana, słodkiej czekolady czy filiżanki dobrej kawy. Ekskluzywne kosze okolicznościowe doskonale sprawdzą się w momencie, kiedy obchody rocznicy muszą być realizowane w domu - dostarczenie zestawu do świętowanie pod same drzwi to z pewnością nie lada zaskoczenie i niespodzianka.

PREZENTY NA ŻYCZENIE Składamy paczki świąteczne dla firm, firmowe prezenty świąteczne dla klientów na Święta. WYSYŁKA DO KLIENTÓW!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl