Boxy prezentowe: wyprawki, Welcome Pack, dla emeryta| Giftboxy
 
BOXY, ZESTAWY I KOSZE PREZENTOWE DLA FIRM I INSTYTUCJI     +48 91 421 3677      zapytania@promoshop.pl      BLOG     ZAUFALI NAM
Opcje przeglądania
Producent
Cena netto
  • od
    do

Box z prezentami to zbiór prezentowych pudełek, zawierających kilka produktów idealnych na prezent dla bliskiej osoby. W ofercie można znaleźć różnego rodzaju produkty, takie jak kosmetyki, akcesoria, słodycze, kubki i wiele innych. Giftboxy są starannie dobrane i spakowane w eleganckie pudełka, co sprawia, że są świetnym pomysłem na prezent dla każdego.

Box z prezentami

Zestaw Łakoci - Box z prezentami Zestaw Łakoci - Box z prezentami
Producent: Giftboxy
135,20 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zestaw Z Kokardą - Box z prezentami Zestaw Z Kokardą - Box z prezentami
Producent: Giftboxy
154,70 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zestaw Cookies - Box z prezentami Zestaw Cookies - Box z prezentami
Producent: Giftboxy
184,60 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pudełeczko Truskawkowe - Box z prezentami Pudełeczko Truskawkowe - Box z prezentami
Producent: Giftboxy
75,40 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kuferek Niebanalny - Box z prezentami Kuferek Niebanalny - Box z prezentami
Producent: Giftboxy
215,80 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kuferek Cytrynowy -Box z prezentami Kuferek Cytrynowy -Box z prezentami
Producent: Giftboxy
76,70 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Koszyczek Z Reniferem - Box z prezentami Koszyczek Z Reniferem - Box z prezentami
Producent: Giftboxy
105,30 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Koszyczek Wedel Świąteczny - Box z prezentami Koszyczek Wedel Świąteczny - Box z prezentami
Producent: Giftboxy
179,40 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Koszyczek Migdałowy - Box z prezentami Koszyczek Migdałowy - Box z prezentami
Producent: Giftboxy
146,90 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Koszyczek Czekoladowy - Box z prezentami Koszyczek Czekoladowy - Box z prezentami
Producent: Giftboxy
68,90 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zestaw Pełen Smaków - Box z prezentami Zestaw Pełen Smaków - Box z prezentami
Producent: Giftboxy
198,90 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zestaw Wiśniowy - Box z prezentami Zestaw Wiśniowy - Box z prezentami
Producent: Giftboxy
191,10 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Czym jest Giftbox z prezentami?

Giftbox z prezentami to pudełko z kilkoma produktami, które stanowią idealny prezent dla bliskiej osoby. W Giftboxie można znaleźć różnego rodzaju produkty, takie jak kosmetyki, akcesoria, słodycze, kubki i wiele innych.

Jak zamówić Giftbox z prezentami?

Aby zamówić Giftbox z prezentami, należy przejść na stronę produktu i wybrać odpowiednią opcję zamówienia. Następnie należy wypełnić formularz zamówienia i dokonać płatności. Giftbox zostanie wysłany na adres podany w formularzu.

Czy można spersonalizować Giftbox z prezentami?

Tak, istnieje możliwość spersonalizowania Giftboxa z prezentami. Można wybrać produkty, które mają się znaleźć w pudełku oraz dodać własny podpis na specjalnej kartce.

Jakie są koszty wysyłki Giftboxa z prezentami?

Koszty wysyłki Giftboxa z prezentami są zależne od wybranej opcji dostawy oraz od miejsca docelowego. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na stronie produktu.

Jak długo trwa dostawa Giftboxa z prezentami?

Czas dostawy Giftboxa z prezentami zależy od wybranej opcji dostawy oraz od miejsca docelowego. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na stronie produktu.

Czy można zwrócić Giftbox z prezentami?

Tak, istnieje możliwość zwrotu Giftboxa z prezentami w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w regulaminie sklepu.

Jaki box upominkowy wybrać? 

Któż z nas nie lubi dostawać prezentów. Szczególnie takich, które zawierają smakołyki, słodkości, a także pyszne trunki alkoholowe. Boxy prezentowe, bo o nich tutaj mowa są świetnym pomysłem na prezent dla klienta, pracownika, szefa oraz dla bliskiej osoby. Gotowe zestawy prezentowe dostępne są w różnych wariantach tak, aby każdy mógł znaleźć najlepsze rozwiązanie w danej sytuacji i dla konkretnej osoby.

Box świąteczny - co może znaleźć się w środku?

Większość koszy prezentowych skompletowanych jest tak, aby można było je dobrać według płci, wieku oraz okazji, na jaką ma być wręczony. Box prezentowy bożonarodzeniowy będzie różnić się zawartością od boxu urodzinowego dla kobiety czy dla pracownika w celu uhonorowania jego pracy i zasług dla firmy. Przeważnie w koszach prezentowych znajdują się słodkości w postaci czekoladek czy innych smakołyków. Dodatkowo można znaleźć w nich aromatyczne herbaty pochodzące z dalekich krajów, pyszne kawy, alkohole i gadżety takie jak na przykład filiżanki, zestawy do wina lub ozdoby świąteczne. Zestawy są tak różnorodne, a wybór jest taki duży, że z pewnością każdy znajdzie najlepsze rozwiązanie dla siebie.

Jak dobrze wybrać prezent box - prezentowy, upominkowy, świąteczny ?

Może być ona wykonywana z powodu różnorodnych okazji, a upominek może być wręczany osobie bliskiej lub związanej na polu zawodowym. Podczas przygotowania upominku należy zwracać szczególną uwagę na jego jakość oraz stosowność w odniesieniu do okazji oraz osoby obdarowywanej. Stosowność prezentu do okazji i osoby Każdy prezent powinien być tak przygotowany, aby nie wprawiał osoby obdarowanej w zakłopotanie. Oznacza to, że nie powinien być ani zbyt drogocenny, ani zbyt tani. Przedmioty bardzo wartościowe mogą wywołać dużą niezręczność, natomiast tanie zazwyczaj są źle wykonane, nietrwałe oraz mało użyteczne. Wybierając prezent należy zatem zawsze brać pod uwagę preferencje oraz oczekiwania osoby odparowywanej.

Świąteczne boxy to nie jedyne okazje

Prezent może być wręczany w związku z bardzo różnorodnymi okazjami, o charakterze rodzinnym lub służbowym. W pierwszym przypadku prezenty cechuje bardzo duża dowolność, w drugim powinny one być jednak dość powściągliwe. Mają one wyrażać wdzięczność i uznanie, lecz nie powinny być zbyt osobiste i dalece ingerujące w sferę prywatną. W takim przypadku doskonałym rozwiązaniem są boxy upominkowe.

Boxy prezentowe z alkoholem to evergreen

Jak wspomniano powyżej, box z prezentami stanowi idealny prezent dla pracownika, przełożonego czy klienta danego podmiotu. W szerokiej ofercie sprzedaży, takiej jak choćby dostępnej na stronie https://giftboxy.pl/ można znaleźć gotowe zestawy prezentowe, które mogą mieć bardzo różnorodne warianty. Mogą one zatem obejmować słodycze, alkohole, kawę, herbatę czy bardzo funkcjonalne drobne gadżety. Dzięki takiej różnorodności z łatwością można wybrać idealną propozycję w zależności od danej osoby i sytuacji.

Co zawierać może box z prezentami? 

Box upominkowy może być dopasowany do wieku, płci, stopnia zależności służbowych osoby obdarowanej oraz od konkretnej okazji. W tym przypadku wyróżnić można boxy upominkowe, które są przygotowane w zawiązku ze świętami, urodzinami, jubileuszami lub przejściem pracownika na emeryturę. Box z prezentami stanowić może wówczas symbol podziękowania za wiele lat ciężkiej pracy, zasług dla firmy i członków załogi.

Kiedy wypada zamówić box upominkowy? 

Ponadto, box upominkowy może stanowić podarunek nie tylko w stosunku do pojedynczej osoby, ale również do grupy osób lub nawet całych instytucji. Wówczas jest synonimem dobrej dotychczasowej współpracy oraz zachęca do jej kontynuowania. W biznesie liczą się bowiem nie tylko działania mające bardzo poważne konsekwencje, ale również drobne gesty. W związku z tym, w zależności od odbiorcy danego prezentu, boxy upominkowe mogą posiadać bardzo różną zawartość, w postaci wymienionych powyższej produktów spożywczych, takich jak na przykład czekoladki czy kawa, ale również ciekawych gadżetów.

Wśród nich wymienić można choćby estetyczne filiżanki do kawy lub herbaty, tradycyjne kubki wykonane z porcelany lub też nowoczesne kubki termiczne. Bardzo eleganckim i gustownym prezentem są zestawy do wina. Ponadto, box upominkowy może zawierać aromatycznie pachnącą świecę, czy dziadka do orzechów. Wymienione przedmioty nawiązują do okresu świątecznego oraz dają szansę na wprowadzenie tego unikalnego nastoju do firmy. Okres świąteczny jest okazją do pojednania oraz wyjątkowej serdeczności, której właśnie wyrazem może być starannie przygotowany oraz pięknie zapakowany box upominkowy.

Ile kosztują boxy prezentowe na Święta? 

Potrafi on wywołać uśmiech na każdej twarzy, a jego wręczanie sprzyja przyjemność zarówno ofiarującemu, jak i obdarowywanemu. Prezent może być przygotowany zarówno dla osoby bliskiej, jak i związanej jedynie zawodowo. Może być również wyrazem wdzięczności, uznania, sympatii lub stanowić rodzaj podziękowania za długie lata ciężkiej pracy dla dobra filmy oraz korzyści współpracowników.

Na co zwrócić uwagę zamawiąjąc boxy upominkowe dla firm? 

Jak wspomniano powyżej, prezenty mogą być wręczane różnym osobom z bardzo zróżnicowanych okazji. Obdarowanym może być osoba bardzo bliska, w tym rodzic, dziecko lub inny członek rodziny. Upominek może być również przygotowany dla osoby związanej służbowo. W tym przypadku może on być podziękowaniem przełożonego kierowanym do podwładnego za jego ciężką pracę, zaangażowanie w konkretny projekt lub dobro całego zespołu. Ponadto, upominki mogą być wręczane z okazji imienin, jubileuszy czy przejścia na emeryturę. W wielu firmach coraz powszechniej wręczane są również upominki z okazji świat. W takim wypadku mogą one z powodzeniem stanowić rodzaj podsumowania danego roku oraz zachęcić do dalszej pracy.

Taka pozytywna mobilizacja sprzyja tworzeniu dobrej atmosfery w miejscu pracy oraz przyczynia się do zwiększenia efektywności pracowników. Warto również dodać, że upominki mogą być wręczane nie tylko pojedynczym osobom, ale również podmiotom prowadzącym współpracę z daną firmą. W tym przypadku prezent jest miłym gestem, który sprzyja dalszej pozytywnej kooperacji. We współpracy pomiędzy firmami liczy się bowiem nie tylko działanie, które skutkuje poważnymi konsekwencjami ale również drobne gesty.

Kiedy wręczać boxy na święta?

Boxy upominkowe stanowią rodzaj nowoczesnego podejścia do przygotowywania prezentów. Taki box z prezentami może zawierać różnorodny asortyment, w tym: słodycze, kawę, herbatę, alkohol oraz drobne i użyteczne gadżety, takie jak na przykład otwieracz do wina czy porcelanowy kubek. Warto pamiętać o tym, że w wielu przypadkach prezent stanowi rodzaj gestu, który kierowany jest w stronę osoby bliskiej czy podwładnego.

W tym przypadku sama wartość tego przedmiotu zazwyczaj ma drugorzędne znaczenie, a liczy się pamięć o tej osobie oraz staranne przygotowanie podarunku. W takiej sytuacji optymalnym rozwiązaniem będzie właśnie box z prezentami. Jego zawartość może być dopasowana do konkretnych potrzeb zamawiającego, w tym obejmować przedmioty tańsze oraz te, które są nieco droższe. Należy bowiem pamiętać o tym, że w wielu przypadkach wręczanie zbyt drogiego prezentu może wywoływać duże zakłopotanie u obdarowanego, zwłaszcza gdy chodzi o relacje zawodowe. Ofiarowanie tańszego prezentu nie oznacza jednak jego niskiej wartości estetycznej czy użytkowej.

Na stronie: https://giftboxy.pl/ można bowiem znaleźć różnorodne propozycje, które są dopasowane do możliwość finansowych ofiarującego oraz gustu odbiorcy prezentu. Dla koneserów ciepłych napojów może to być na przykład mieszanka aromatycznych herbat lub porcja wysokogatunkowej kawy. Przedmioty te mogą być wzbogacone o funkcjonalny imbryk do zaparzania. Box upominkowy - zalety Niewątpliwą atutem jest to, że boxy upominkowe mogą być bardzo zróżnicowane w zakresie swojej zawartości, w zależności od danej okazji. Ponadto, są one bardzo atrakcyjnie pakowane, co sprawia że taki podarunek prezentuje się niezwykle efektownie i elegancko.

Świąteczne boxy prezentowe dla firm

W ostatnich latach dużą popularnością cieszą się boxy prezentowe dla firm. Są one wręczane współpracownikom lub kontrahentom w celu zbudowania odpowiedniej relacji.

Boxy prezentowe dla pracowników

Znacznie łatwiej jest nawiązać z kimś długofalową relację biznesową, jeżeli podejdzie się do tego w odpowiedni sposób. Już od tysięcy lat ludzie wręczają sobie podarunki, prezenty oraz upominki. Robi się to przede wszystkim po to, żeby uhonorować ważną dla nas osobę lub zapoczątkować z kimś relację.

Boxy prezentowe na święta zawierają przede wszystkim słodkości, takie jak ciasteczka, czekoladki, czekoladę, ale również różne gadżety. Wśród najpopularniejszych gadżetów można wymienić zestawy do wina, które są niezwykle praktyczne oraz funkcjonalne. Należy jednak pamiętać, że podarunki biznesowe są zupełnie czymś innym niż zwykły gadżet reklamowy.

Boxy prezentowe z alkoholem powinny każdemu przypaść do gustu.

Dostępne są one w przystępnych cenach, dlatego popyt na tego typu produkty cały czas rośnie. Według badaczy socjologii osoby obdarowane odczuwają radość oraz wdzięczność względem darczyńcy. To sprawia, że chcą oni odwzajemnić ten miły gest.

Boxy prezentowe muszą być idealnie dopasowane do potrzeb klientów, żeby spełniły swoje zadanie. Dlatego mogą być dowolnie personalizowane. W biznesie wręczanie podarunków jest jedną z najlepszych form wyrażania wdzięczności.

Okazja na prezent

Warto dodać, że okazja może być dowolna. Oczywiście może to być firmowe święto lub jubileusz, ale można również zrobić niespodziankę swoim pracownikom. Większość firm przygotowuje paczki z okazji świąt, które są już praktycznie tradycją. Ważna jest także zawartość samego boxa prezentowego.

Przede wszystkim ma zachwycić odbiorcę i wzbudzić szacunek wobec darczyńcy. Boxy prezentowe można też przygotować samemu, ale jest to dosyć czasochłonne, dlatego stosunkowo mało osób się na to decyduje. Lepiej skorzystać z usług profesjonalnej firmy zajmującej się dystrybucją boxów prezentowych, która doskonale orientuje się w aktualnych trendach i zna rynek oraz biznes. Koszty takich prezentów to nic w porównaniu do potencjalnych korzyści, które są wielokrotnie większe. W pewnych kręgach jest to już kanon i wypada wymieniać się podarunkami. W ten sposób można również wyrazić uznanie wobec pracowników lub podziękować za współpracę.

Zastosowanie boxów prezentowych

Boxy prezentowe mają szerokie zastosowanie, dlatego nikogo nie powinien dziwić fakt, że są one już obecne powszechnie. Należy jednak pamiętać, żeby przygotować takie boxy dla wszystkich pracowników. Zawartość opakowania może być dowolnie spersonalizowana. Oznacza to, że klienci mogą dopasować boxy prezentowe do własnych potrzeb i wymagań. Jeżeli chodzi o alkohol to również można zamówić boxy prezentowe w takiej wersji. Wtedy zazwyczaj w pudełku znajduje się wino. W zestawie prezentowym można również umieścić coś niebanalnego oraz wyjątkowego.

Klasycznym rozwiązaniem są oczywiście czekolady, ciastka oraz kawa i herbata. Wyrażaniu wdzięczności oraz szacunku sprzyja czas świąteczny. Warto zwrócić uwagę na fakt, że osoba obdarowana może się w końcu poczuć doceniona oraz wyróżniona. Boxy prezentowe są różnorodne, dlatego każdy powinien bez większych problemów znaleźć rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb. Każdy zestaw prezentowy został przygotowany z dbałością o każdy detal. W przypadku boxów prezentowych jakość odgrywa ważną rolę.

jak Jak działają Jak zamawiać Jak dobrze wybrać Kiedy Kiedy wręczać Kiedy wypada Kiedy warto zamawiać Gdzie Gdzie kupić Gdzie nadrukować Gdzie znaleźć Ile Ile waży Ile kosztuje Ile kupić Ile trzeba czekać na dostawę Co to znaczy Na co zwrócić uwagę Kto kto jest odbiorcą kto jest klientem Czym jest DODATKOWO: data Tabela Tabela zalet Tabela kolorów Tabela rozmiarów Kurs Kurs USD Kurs EUR Lista Lista zalet Lista Ranking 5 najpopularniejszych 5 najtańszych 5 najciekawszych Rodzaje Sposoby sposoby na obniżenie ceny sposoby wykorzystania w promocji Porady ekspertów

Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl