Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Paczki dla pracowników

Gadżety reklamowe w zdecydowanej części są jednym z wielu elementów kampanii marketingowych, których celem jest oczywiście zwiększenie sprzedaży. Z tego też powodu dołączane są one do zakupów, czy też rozdawane na różnego rodzaju targach i prezentacjach. Jak się jednak okazuje, tego typu prezenty i dodatki warto stosować nie tylko względem klientów, lecz także pracowników. Czym się zatem powinny charakteryzować takie benefity pozapłacowe i co warto o nich wiedzieć?

Dlaczego warto rozdawać pracownikom prezenty?

Zanim przejdzie się do tego, jakie mogą być pozapłacowe benefity pracownicze, a także, przy jakich okazjach można je wręczać, najpierw warto sobie zadać inne pytanie, czyli z jakiego powodu warto w ogóle to robić? Jaki jest cel wręczania pracownikom prezentów, skoro za swoją pracę otrzymują oni wynagrodzenie?
Korzyści, które płyną z wręczania pracownikom takich dodatków, podzielić można na trzy grupy. Po pierwsze dodatek poza płacowy posiada silne działanie motywujące pracownika. Wręczając mu niewielki prezent w ramach jakiegoś np. jubileuszu, poczuje się on doceniony i zauważony, co pozytywnie wpłynie na jego nastawienie względem firmy i wykonywanych w niej zadań. Przełoży się to rzecz jasna na efektywność.


Kolejnym bardzo ważnym efektem wręczania takich dodatków, jest możliwość rozreklamowania firmy. Osiągnąć to można np. poprzez wręczanie pracownikom odzieży z logo firmy. Jeśli będą ją nosili również poza pracą, zwiększać będą w ten sposób rozpoznawalność marki.
Ostatnią z ważnych zalet takiego działania jest możliwość uatrakcyjnienia różnego rodzaju szkoleń czy też eventów organizowanych dla pracowników. Posiadać one będą w takim wypadku funkcje czysto rozrywkową.

Przy jakich okazjach można rozdawać pracownikom prezenty?

Jeśli chce się osiągnąć możliwie jak najlepsze efekty wręczanych gadżetów i dodatków, tego typu benefity dla pracowników powinny być rozdawane na określonego rodzaju wydarzenia i przy konkretnych okazjach.
Przede wszystkim warto tu wspomnieć o sytuacjach, gdy chce się jakiemuś pracownikowi podziękować za wykonaną prace. Można więc wręczy jakiś dodatek w ramach prezentu, czy też stażu pracy.
Innego typu rewelacyjną okazją na rozdawanie benefitów pracowniczych, są różnego rodzaju imprezy integracyjne pracowników. Oczywiście połączone one mogą być np. ze szkoleniami, czy też innego typu firmowymi eventami.

Co można wręczyć pracownikowi?

Na sam koniec pozostaje jeszcze najważniejsza kwestia w tym zakresie, czyli czym tak właściwie może być taki pozapłacowy dodatek? Co konkretnie można wręczyć pracownikowi?
Jak już wcześniej zostało to wspomniane, może to być różnego rodzaju odzież, w tym oczywiście koszulki oraz bluzy. Doskonałym pomysłem jest wręczanie przy okazji np. świąt bożego narodzenia słodyczy, czy też paczek dla dzieci. Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że rewelacyjnym pomysłem przy różnego rodzaju podziękowaniach czy też konkursach pracowniczych, będą zestawy zawierające w sobie np. alkohol, herbaty, kawy czy też słoiczki lub kubki do nich.

Nowości
Zestaw Łakociami Podany - Paczki Świąteczne
Zestaw Łakociami Podany - Paczki Świąteczne
190,28 zł 154,70 zł
szt.
Zestaw Łakoci - Paczki świąteczne
Zestaw Łakoci - Paczki świąteczne
166,30 zł 135,20 zł
szt.
Kuferek Cytrynowy - Paczki świąteczne
Kuferek Cytrynowy - Paczki świąteczne
94,34 zł 76,70 zł
szt.
Kufer Kryształowy - Paczki świąteczne
Kufer Kryształowy - Paczki świąteczne
402,95 zł 327,60 zł
szt.
Kufer Niecodzienny - Paczki świąteczne
Kufer Niecodzienny - Paczki świąteczne
439,73 zł 357,50 zł
szt.
Zestaw Z Karafką - Paczki świąteczne
Zestaw Z Karafką - Paczki świąteczne
190,28 zł 154,70 zł
szt.
Zestaw Marcepanowy - Paczki świąteczne
Zestaw Marcepanowy - Paczki świąteczne
148,71 zł 120,90 zł
szt.
Zestaw Z Czerwoną Porzeczką - Paczki świąteczne
Zestaw Z Czerwoną Porzeczką - Paczki świąteczne
169,49 zł 137,80 zł
szt.
Waluty

BOXY I PREZENTY NA ŻYCZENIE Składamy paczki świąteczne dla firm, firmowe prezenty świąteczne dla klientów na Święta. WYSYŁKA DO ODBIORCÓW!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl