Boxy prezentowe: wyprawki, Welcome Pack, dla emeryta| Giftboxy
 
BOXY, ZESTAWY I KOSZE PREZENTOWE DLA FIRM I INSTYTUCJI     +48 91 421 3677      zapytania@promoshop.pl      BLOG     ZAUFALI NAM
Opcje przeglądania
Cena netto
  • od
    do

Wyprawki dla noworodków na Giftboxy.pl to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy poszukują praktycznych i estetycznych prezentów dla swojego maluszka. W ofercie znajdują się wyprawki z różnymi akcesoriami dla niemowląt, w tym pieluszki, body, śpioszki, kocyki i wiele innych. Każda wyprawka jest starannie dobrana i zapakowana, co sprawia, że stanowi nie tylko praktyczny zestaw dla dziecka, ale także piękny prezent dla nowych rodziców.

Taki gest  w postaci podarunku z wyprawką dla noworodka jest miły i pokazuje pracownikowi, że firma jest zainteresowana jego życiem prywatnym i docenia go jako pracownika. Prezent może być drobny, na przykład koszulka lub skarpetki dla dziecka, ale również może być coś bardziej wartościowego, na przykład voucher na zakupy dla młodych rodziców. Warto pamiętać, że taki prezent może budować pozytywny wizerunek firmy oraz wpłynąć na lepsze relacje między pracownikami a pracodawcą.

Wyprawki dla noworodków

Wyprawki dla noworodków Przykład Wolin 3 Wyprawki dla noworodków Przykład Wolin 3
104,88 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 9 Wyprawki dla noworodków Przykład 9
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 10 Wyprawki dla noworodków Przykład 10
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 8 Wyprawki dla noworodków Przykład 8
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 7 Wyprawki dla noworodków Przykład 7
64,23 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 22 Wyprawki dla noworodków Przykład 22
81,30 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 21 Wyprawki dla noworodków Przykład 21
81,30 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 20 Wyprawki dla noworodków Przykład 20
81,30 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 19 Wyprawki dla noworodków Przykład 19
81,30 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 18 Wyprawki dla noworodków Przykład 18
81,30 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 17 Wyprawki dla noworodków Przykład 17
81,30 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wyprawki dla noworodków Przykład 16 Wyprawki dla noworodków Przykład 16
81,30 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

FAQ - Najczęściej zadawane pytania dotyczące wyprawki dla noworodków

Czy wszystkie produkty w wyprawkach są dedykowane dla noworodków?

Tak, wszystkie produkty w wyprawkach dla noworodków na Giftboxy.pl są dostosowane do potrzeb najmłodszych.

Jakie są opcje personalizacji zamówienia?

Klienci mogą dodać imię dziecka na opakowaniu wyprawki, a także wybrać dodatkowe produkty do zamówienia.

Czy istnieje możliwość zwrotu towaru?

Tak, na Giftboxy.pl klienci mają prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od daty otrzymania wyprawki.

Czy wyprawki dla noworodków są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych?

Tak, na Giftboxy.pl wyprawki dla noworodków są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, co pozwala na jeszcze większą personalizację zamówienia.

Dlaczego wyprawki dla noworodka to dobry pomysł?

Babybox może być wręczony osobiście, lub wysłany pocztą. Urzędy cywilne najczęściej wybierają ten drugi sposób i dostarczają pakiety powitalne za pośrednictwem poczty. W niektórych gminach zdecydowano się jednak na to, aby prezydent miasta osobiście wręczał takie upominki. Jest to z pewnością miły gest i niezwykłe wydarzenie dla rodziców. Takie rozwiązanie podkreśla doniosłość chwili i z pewnością zostanie w pamięci obdarowanych na długie lata.

Jak dobrze wybrać wyprawki dla dzieci?

Z kolei firmy często decydują się na oddelegowanie kilku pracowników, którzy w imieniu całego przedsiębiorstwa wręczą prezent. Gdy chcemy, aby wyprawka dla dziecka została doręczona osobiście, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Mianowicie, pierwsze tygodnie życia to czas, kiedy rodzice niejako "poznają" dziecko i uczą się nowych obowiązków. Nie planujmy wizyty w tym czasie. Kolejne dni to pora na odwiedziny bliższej j dalszej rodziny, a następnie znajomych. Dlatego też dobry czas na takie służbowe odwiedziny przypada na okolice 3 miesiąca życia dziecka. Wybierając paczki dla noworodka, należy mieć to na uwadze i wybrać odpowiednio większy rozmiar ubranka.

Kolejną istotną kwestią jest to, aby powiadomić młodych rodziców o planowanych odwiedzinach. Choć wizja stanięcia przed drzwiami z wyprawką w rękach i okrzykiem "niespodzianka!" jest bardzo kusząca, to jednak nie powinno się tego robić. Pamiętajmy, że pierwsze tygodnie z niemowlakiem to całkowite przeorganizowanie dotychczasowego życia, nieprzespane noce i wszechobecny domowy chaos. Zaskoczony odwiedzinami tata w piżamie i rozczochrana, niewyspana mama raczej nie będą mile wspominać takiej niespodzianki. Dlatego też zawsze należy zadzwonić i uprzedzić rodziców o planowanej wizycie.

Co powinny zawierać wyprawki dla niemowląt?

Wśród najczęstszych artykułów wkładanych do wyprawki możemy wyróżnić ubranka, zabawki, oraz akcesoria do pielęgnacji niemowląt. Body to zawsze dobry pomysł na przydatny prezent, ponieważ małe dzieci szybko brudzą ubranka. Wybierając odzież niemowlęcą należy pamiętać o tym, aby była wykonana z odpowiednich materiałów, najlepiej z bawełny lub z bambusa. Zwłaszcza body z włókna bambusowego będą dobrym wyborem, ponieważ jest to materiał delikatny nawet dla dzieci z atopowym zapaleniem skóry. Musimy wybrać także odpowiednią wielkość ubranka. Zawsze lepiej jest wziąć body o rozmiar większe, niż obecnie nosi dziecko. Nie tylko posłuży na dłużej, ale też będzie wygodniejsze w noszeniu i ubieraniu oraz nie będzie krępować ruchów. Do body warto dobrać spodenki lub czapeczkę. Są to elementy niezbędne w każdej dziecięcej garderobie.

Ile kosztuje Baby box? 

Pakiety powitalne dla dzieci często zawierają także zabawki. Najlepiej sprawdzają się klasyczne, pluszowe misie, które nie tylko rozweselą dziecko, ale także pomogą mu zasnąć. Drugą najczęściej kupowaną zabawką jest grzechotka. Gdy zdecydujemy się na taki gadżet musimy zadbać o to, aby nie miała twardych elementów. Ruchy małych dzieci są jeszcze nieskoordynowane, a uderzenie twarda grzechotką może być dla malca nie tylko bolesne, ale także niebezpieczne. Do babyboxa przeznaczonego dla nieco starszych niemowlaków możemy dorzucić też gryzak- z pewnością przyda się podczas ząbkowania i ukoi obolałe dziąsła. Zwróćmy uwagę na to, aby był wykonany z tworzywa bezpiecznego dla maluchów.

W skład zestawu podarunkowego mogą wchodzić także inne artykuły, przydatne podczas pielęgnacji małych dzieci. Szczególnie warto kupić ręcznik lub kocyk. Dodatkowy ręczniczek przyda się podczas wyjazdów, a kocyk sprawdzi się na spacerze lub jako lekka kołderka.

Paczki dla maluszka na powitanie nowego obywatela

Baby boxy wręczane przez różne instytucje to nowy, ale coraz bardziej popularny trend. Jest to z pewnością serdeczny gest, który zostanie doceniony przez młodych rodziców. Nowy członek społeczności zostanie ciepło powitany, a artykuły z wyprawki posłużą mu w pierwszych miesiącach życia. Warto pamiętać, że rodzice bardzo często przechowują pierwsze ubranka i zabawki dziecka. Nie tylko więc sprawimy im ogromną radość i niespodziankę, ale też nasz upominek stanie się miłą pamiątką, którą ze wzruszeniem będą oglądać po latach.

jak Jak działają Jak zamawiać Jak dobrze wybrać Kiedy Kiedy wręczać Kiedy wypada Kiedy warto zamawiać Gdzie Gdzie kupić Gdzie nadrukować Gdzie znaleźć Ile Ile waży Ile kosztuje Ile kupić Ile trzeba czekać na dostawę Co to znaczy Na co zwrócić uwagę Kto kto jest odbiorcą kto jest klientem Czym jest DODATKOWO: data Tabela Tabela zalet Tabela kolorów Tabela rozmiarów Kurs Kurs USD Kurs EUR Lista Lista zalet Lista Ranking 5 najpopularniejszych 5 najtańszych 5 najciekawszych Rodzaje Sposoby sposoby na obniżenie ceny sposoby wykorzystania w promocji Porady ekspertów

"Baby Box", czyli jak miasta i firmy witają nowo narodzonych obywateli i dzieci swoich pracowników!

Narodziny dziecka to zawsze wielka radość dla rodziców i ich najbliższych. Oto na świecie pojawia się nowe istnienie, nowy człowiek, który będzie rósł i dojrzewał na naszych oczach, a my będziemy mogli mu w tym pomagać. Do tej pory było to święto raczej prywatne, obchodzone wśród rodziny i przyjaciół. Od pewnego czasu jednak, zaobserwować możemy pewien bardzo ciekawy trend, który zdobywa w Polsce coraz większą popularność. Chodzi o przygotowywanie "pakietów powitalnych" dla noworodków przez urzędy gmin lub miast oraz przez niektóre firmy, w których pracują ich rodzice. Przyjrzyjmy się nowej modzie z bliska. 

Czym dokładnie jest baby box?

Coraz mocniej upowszechnia się w Polsce zwyczaj wręczania młodym rodzicom tzw. "baby boxów", czyli innymi słowy wyprawki dla niemowlęcia, przez włodarzy miast i gmin. W takich gminach jak np. Długołęka, Stanin czy Tczew, taki program jest już standardem, a każdy niemowlak, który przez swoich rodziców zostanie zarejestrowany w danej gminie na pobyt stały, może spodziewać się podarunku, w niektórych przypadkach nawet wręczanego osobiście przez burmistrza! W ten sposób przedstawiciele państwa symbolicznie pragną przywitać młodego człowieka w gronie obywateli lokalnej społeczności. Zresztą pomysł ten został również zaadaptowany na grunt zawodowy - niektórzy pracodawcy również przygotowują wyprawki dla nowo narodzonych dzieci swoich pracowników. Taka praktyka to bardzo serdeczny gest i okazja, by zbudować bliższą i serdeczną relację z mieszkańcem lub podwładnym. Baby box to również bardzo praktyczny prezent, który może nieco odciążyć budżet rodziców. 

Czego może spodziewać się maluch?

Co może zawierać taki baby box? Detale różnią się naturalnie w zależności od miasta czy od firmy, które je przyznają, ale na podstawowe "wyposażenie" wyprawki dla noworodków składają się m.in. body dziecięce, śliniaczki, czapeczki, kocyki, pieluchy, grzechotki, przytulanki, balony, itp. W wielu przypadkach ubrankom i zabawkom towarzyszą również listy powitalno-gratulacyjne skierowane do niemowląt i rodziców. Na przykład w gminie Świdnicy, listy te mają szczególnie rozbudowaną formę, ponieważ zawierają m.in. najważniejsze wydarzenia ze świata, z kraju i z gminy, które miały miejsce w dniu urodzin dziecka. Ponadto znajdują się w nim także kursy walut, ropy czy złota z danego dnia i inne ciekawostki, które zarysowują cały kontekst społeczno-historyczny, w którym było dane przyjść na świat nowemu obywatelowi. Świdnica dorzuca do swojej wyprawki również wskazówki pediatryczne dla rodziców, które ułatwią odnalezienie się w niełatwym świecie dbania o higienę i jak najlepsze zdrowie noworodka. 

Dlaczego baby boxy to dobry pomysł?

Niektórzy mogliby mieć wątpliwości co do zasadności takich gestów ze strony urzędów gmin czy miejsc zatrudnienia. W końcu nie są to instytucje, z którymi człowiek jest związany emocjonalnie, raczej łączą go z nimi relacje wyłącznie oficjalno-urzędowe. Jednak nawet w tak sformalizowanych przestrzeniach warto od czasu do czasu pozwolić sobie na przymrużenie oka na oficjalność sytuacji. Zwłaszcza w przypadku tak doniosłego wydarzenia, jakim są narodziny dziecka. Serdeczny gest, jakim bez wątpienia jest obdarowanie młodych rodziców wyprawką dla niemowlęcia, skraca dystans i przypomina, że koniec końców wszyscy jesteśmy ludźmi i dzielimy zarówno podobne trudności, jak i szczęścia. Baby boxy to zresztą nie tylko sposób na składanie życzeń rodzicom i dziecku. Dzięki pamiątkowemu listowi gratulacyjnemu, młody człowiek będzie mógł dojrzewać w poczuciu, że od początku życia jego obecność była istotna nie tylko dla najbliższych, lecz także dla lokalnej społeczności, co oznacza, że jest jej częścią. Taka świadomość może korzystnie wpłynąć na budowanie przyszłych lokalnych społeczności, a także na większe poczucie pewności siebie i sprawczości pojedynczych ludzi. 

Baby box w Twojej firmie lub społeczności

Nasza firma proponuje sprzedaż zestawów prezentowych - wyprawek dla niemowląt ("baby boxów"). Dzięki nim możesz zapoczątkować piękną tradycję w swojej firmie lub w społeczności, w której pełnisz urzędową funkcję. To świetny sposób na zintegrowanie społeczności i nawiązanie bliższej relacji z mieszkańcami lub podwładnymi. Przede wszystkim jednak to wspaniały gest powitania nowego istnienia na świecie, w kraju czy w lokalnej społeczności. Nasz firma posiada  swojej ofercie wyłącznie instytucjonalną sprzedaż hurtową. 

Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl