Pudełka na prezenty

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Pudełka na prezenty to bardzo praktyczne i niedrogie rozwiązanie, służące zabezpieczeniu zawartości kartonu. Ponadto opakowania na prezenty są formą ozdoby i podkreślenia wewnętrznej zawartości, ponieważ można je udekorować estetycznymi dodatkami, nadając prezentowi wygląd szykowny i elegancki.

Co warto wiedzieć o opakowaniach na prezenty?

Zgodnie z najnowszymi trendami, związanymi z ochroną środowiska, świat dąży do ograniczenia produkcji odpadów oraz do szeroko zakrojonego recyklingu materiałów zużytych. W związku z powyższym, producenci opakowań tekturowych udostępnili do sprzedaży kartony oraz pudełka prezentowe wykonane z mikrofali falistej. Jest to rodzaj tektury, która charakteryzuje się niższą gramaturą niż lita tektura, ale pomimo tego jest niezwykle wytrzymała. Opakowania prezentowe wykonane z tego surowca nadają się do transportu towarów za pośrednictwem firm kurierskich. Cienka grubość tektury oraz jej lekkość wpływa na miejsce w trakcie transportu oraz jego koszt. Takie rozwiązanie ogranicza spalanie paliwa oraz ilość kursów transportowych, a tym samym przyczynia się do ochrony środowiska. Mikrofala falista jest materiałem, który można dowolnie zadrukować oraz nadać mu kolor. W związku z tym spełnia ona wszelkie normy dotyczące jakości opakowań, ich wytrzymałości oraz estetyki.

Pudełka na prezenty występują w różnych modelach

Elastyczność materiału, jakim jest mikrofala falista, umożliwia tworzenie opakowań w różnych stylach, formach oraz kolorach. Opakowania na prezenty wykonane z tej tektury są wyjątkowo mocne oraz wytrzymałe. Nadają się doskonale do transportu na duże odległości w sposób samodzielny lub za pośrednictwem firm kurierskich. Dodatkową zaletą tekturowych pudełek jest nie tylko funkcjonalność, lecz również cena. Mikrofala falista doskonale nadaje się jako surowiec na pudełka na prezenty również ze względów estetycznych. Plastyczność materiału umożliwia tworzenie kartonów w różnych kształtach i kolorach. Producenci opakowań oferują w sprzedaży egzemplarze:

  • jednoczęściowe
  • dwuczęściowe
  • z okienkiem
  • bez okienka

Rodzaje kartoników dostępne są w różnych wymiarach. Opakowania prezentowe, dzięki szerokiej gamie dostępnych wzorów i kolorów, stanowią doskonałe uzupełnienie wewnętrznej zawartości, jaką jest prezent. Tworzą wokół niego aurę tajemniczości oraz zaskoczenia. Pudełka na prezenty potrafią być niekiedy tak estetyczne, że same w sobie stanowią źródło przyjemnego widoku dla oka.

Pudełka prezentowe z tektury falistej to rozwiązanie wydajne oraz praktyczne

Pudełka na prezenty z ekologicznej tektury są bardzo praktycznym rozwiązaniem. Dzięki niskiej gramaturze oraz wysokiej wytrzymałości surowca otrzymuje się opakowania wytrzymałe oraz oszczędne w zajmowaniu przestrzeni. Koszt transportu takich paczek jest stosunkowo tani. Opakowania tego typu umożliwiają transport towarów do klientów wraz z możliwością dodania gadżetów bonusowych do zawartości paczki. Jest to szczególnie ważne działanie marketingowe, służące wytworzeniu pozytywnego obrazu marki wśród klientów.

Dlaczego wypełniacze do paczek to dobry pomysł?

Ważne są także wypełniacze do paczek, które ochronią zawartość pudełka podczas transportu. Wypełniacz to bardzo ważna część paczki do której zostanie zapakowany prezent. Wypełniacz daje bezpieczeństwo, że paczka dotrze w nienaruszonym stanie.

Waluty

BOXY PREZENTOWE DLA FIRM Składamy paczki na Święta, dla dzieci, Welcome Pack, wyprawki, wina na prezent, zestaw herbaty kawy, kosze upominkowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl